Zdokonalovací plavání

Kurz určený pro zaměstnance a doktorandy MENDELU i širokou veřejnost.

Termín: 1.10.2018, 15:00 - 3.12.2018, 16:00; TJ Tesla Lesná

Kurz zdokonalovacího plavání je určen pro plavce, kteří zvládnout uplavat minimálně 25 m některým z plaveckých stylů a chtějí se zdokonalit v ostatních stylech, či se je pokusit naučit. :-)

Během 10ti lekcí projdou kurzisté základy všech 4 plaveckých stylů: prsa, kraul, znak, motýlek.

Prvních 15 minut rozplavání, dále 30 min společná výuka, na závěr 15 minut individuální vyplavání.

S sebou plavky, ručník, plavecké brýle. Plavecká čepice není potřeba.

Odborný instruktor

1.10. - 3.12.2018, pondělí 15.00-16.00 hodin

Poplatek je nutné uhradit nejpozději týden před zahájením kurzu! Není možné navštěvovat kurz bez zaplacení. Na první hodině bude instruktor požadovat potvrzení o zaplacení kurzu. Úhrada poplatku není vratná.

Od 30. 8. do 21. 9. 2018 vyplněním přihlašovacího formuláře viz níže. Přihláška je závazná.

Uložit Uložit Uložit Uložit

Zdokonalovací plavání
Termín: 1.10.2018, 15:00 - 3.12.2018, 16:00
TJ Tesla Lesná