Jak úspěšně zvládnout řešení projektů TAČR

TAČR pro řešitele projektů za přítomnosti zástupců poskytovatele

Termín: 1.10.2019, 13:00, 15:00; Mendelova univerzita v Brně, Zemědělská 1, 613 00 Brno, Pavilon M, nejvyšší patro, zasedací místnost M 2.12.

PROGRAM

Setkání řešitelů z MENDELU s poskytovatelem dotace TAČR Zástupci Technologické agentury České republiky:

Jak administrovat projekty TAČRu - žádosti o změny, podstatné a nepodstatné změny, plánované výsledky, nastavení mzdových prostředků, finanční plán, plán implementace, aplikační garant, dílčí a závěrečné zprávy, spolufinancování projektů. Systém ISTA a jak ho správně používat.

Řešitelé z MENDELU budou mít jedinečnou možnost přímo s poskytovatele vyřešit problémy, které mohou nastat v době realizace projektu.

Jak úspěšně zvládnout řešení projektů TAČR
Termín: 1.10.2019, 13:00, 15:00

Stav kurzu: Volná místa

Semináře Projektové oddělení

Nejste si jisti, zda je Jak úspěšně zvládnout řešení projektů TAČR to pravé? Prohlédněte si tedy i další školení a kurzy v sekci Semináře Projektové oddělení

Přihlašovací formulář na Jak úspěšně zvládnout řešení projektů TAČR

Pokud jste se již v minulosti na nějakou událost na kurzy.mendelu.cz registrovali, nevyplňujte formulář znovu a pouze se přihlaste.

Titul Jméno Příjmení Titul za jménem

+420123456789

jmeno@domena.cz

Kontrolní kód

Odebírat novinky z této oblasti vzdělávání.

Po odeslání přihlášky na tuto událost bude její rekapitulace odeslána na váš e-mail.