Kin-ball

Jedná se o sportovní míčovou hru původem z Kanady, která je založena na týmové spolupráci, pohybu a principu fair play. Při hře se odbourávají rozdíly mezi muži a ženami, sportovci a nesportovci. Kinball tak může hrát každý zdravý člověk. Kurz je určen pro doktorandy, zaměstnance a veřejnost.

Termín: 2.10.2017, 16:30 - 4.12.2017, 17:30; Centrum sportovních, budova A, velká tělocvična A1, Jana Babáka 5, 616 00 Brno

Při Kin-ballu hrají 3 týmy současně s jedním velkým lehkým míčem o průměru 1,22 metru. Ke hře se pro odpal a zpracování míče užívají kopy a údery všemi částmi těla. Kin-ball zaujme svými netradičními pravidly i pomůckami a představuje spojení zábavy se sportovní aktivitou. Hra nevyžaduje dlouhý tréning, má jednoduchá pravidla a podle výzkumu je hráč 72 % herního času v pohybu. Hraje 12 hráčů najednou v hracím poli. Kin-ball se dnes hraje na úrovni základní i profesionální až v rozsahu mistrovství Evropy a světa.

Průběh lekce

- Zahřátí a protažení s využitím míče.
- Bezpečnostní poučení.
- Nácvik základních dovedností (kopy, údery, zpracování míče, přihrávka, týmový pohyb s míčem, podání, útok, obrana, skluz, nadstandardní útočné metody).
- Příprava a výuka herních situací.
- Hra Kin-ball.
- Vyklusání a protažení.

S sebou čistou sportovní obuv, sportovní oblečení, ručník, pití.

Odborný instruktor: Mgr. Petr Sopuch, aktivní hráč a profesionální trenér

2.10. - 4.12.2017, pondělí 16.30-17.30 hodin

Poplatek je nutné uhradit nejpozději týden před zahájením kurzu! Při nepřipsání platby na účet do požadovaného data, bude přihláška stornována. Není možné navštěvovat kurz bez zaplacení. Na první hodině bude instruktor požadovat potvrzení o zaplacení kurzu. Úhrada poplatku není vratná.

Od 5.9. do 26.9. 2017 vyplněním přihlašovacího formuláře viz níže. Přihláška je závazná.

Kin-ball
Termín: 2.10.2017, 16:30 - 4.12.2017, 17:30
Centrum sportovních, budova A, velká tělocvična A1, Jana Babáka 5, 616 00 Brno

Stav kurzu: Volná místa

Nejste si jisti, zda je Kin-ball to pravé? Prohlédněte si tedy i další školení a kurzy v sekci Kurzy Centra sportovních aktivit

Přihlašovací formulář na Kin-ball

Pokud jste se již v minulosti na nějakou událost na kurzy.mendelu.cz registrovali, nevyplňujte formulář znovu a pouze se přihlaste.

Titul Jméno Příjmení Titul za jménem

+420123456789

jmeno@domena.cz

Kontrolní kód

Odebírat novinky z této oblasti vzdělávání.

Po odeslání přihlášky na tuto událost bude její rekapitulace odeslána na váš e-mail.