Bodyform I

Kurz pro zaměstnance a doktorandy Mendelovy univerzity v Brně a všechny zájemce o sport z řad široké veřejnosti. Velmi oblíbený kurz pro všechny, kteří potřebují zpevnit oslabené svalstvo a formovat postavu. Dynamické posilování se zátěží vlastního těla a s fitness pomůckami, zacílené na břišní, hýžďové a zádové svaly při dynamické hudbě v dynamickém tempu.

Termín: 2.10.2017, 17:30 - 4.12.2017, 18:30; Areál CSA, Tělocvična A1, Jana Babáka 5, 616 00 Brno

sport-bodyform.jpgBodyform je posilovací funční trénink celého těla. Obsahuje posilovací a protahovací sekvence bez pomůcek a poté s pomůckami, např. overball, theraband, toning ball, posilovací guma, bosu, fitball, ... Koncepce hodiny je krátké dynamické zahřátí, dále dynamické posilování, statické posilování a závěrečný strečink. Jedná se o cvičení aerobního charakteru s posilovacími sekvencemi při dynamické hudbě s důrazem na správnost provedení pohybu v přiměřeném tempu, s pomůckami i bez nich, při kterém dochází k efektivnímu spalování tuků a formování postavy.

Cílem je rozvoj pohybových schopností a cvičebních dovedností spojených s prací vlastního těla, cvičebními pomůckami a rytmem hudby. Posílení svalů s tendencí k ochabování s využitím techniky core training. Protažení svalů s tendencí ke zkrácení, zejména v závěrečné části lekce. Cílem je také zvýšení aerobní kapacity krevního oběhu a plic.

S sebou pevnou sportovní obuv s čistou podrážkou do tělocvičny, sportovní oděv, ručník, pití.Cvičební pomůcky a podložka je k dispozici.

Odborná instruktorka

Ing. Markéta Wimmerová

2.10. - 4.12.2017, pondělí 17.30-18.30 hodin

Poplatek je nutné uhradit nejpozději týden před zahájením kurzu! Při nepřipsání platby na účet do požadovaného data, bude přihláška stornována. Není možné navštěvovat kurz bez zaplacení. Na první hodině bude instruktor požadovat potvrzení o zaplacení kurzu. Úhrada poplatku není vratná.

Od 5.9. do 26.9. 2017 vyplněním přihlašovacího formuláře viz níže. Přihláška je závazná.

Uložit Uložit Uložit

Bodyform I
Termín: 2.10.2017, 17:30 - 4.12.2017, 18:30
Areál CSA, Tělocvična A1, Jana Babáka 5, 616 00 Brno