Fitbox

Sportovní kurz pro zaměstnance a doktorandy MENDELU i pro širokou veřejnost. Fitbox kombinuje aerobní cvičení a kondiční box s využitím speciálního boxovacího totemu. Cvičení je vhodné pro všechny, kteří mají rádi dynamické aktivity a potřebují efektivně procvičit a posílit celé tělo a psychicky se odreagovat.

Termín: 2.10.2017, 18:00 - 4.12.2017, 19:00; Areál CSA, Hala B1, Jana Babáka 5, 616 00 Brno

Kurz trvá celkem 10 týdnů. Každý týden probíhá jedna lekce.

fitbox.jpgFitbox je kombinací aerobního cvičení s prvky kondičního boxu ve skupinové lekci pod vedením instruktora. Fitbox je energeticky vysoce účinné cvičení při hudbě, která má hlavně motivační charakter a udává tempo cvičení. Klasický boxovací pytel je nahrazen speciálně upraveným boxovacím totemem o váze cca 120 kg, který je z části naplněn vodou a stojí pevně na zemi. Tím jsou vytvořeny podmínky pro lepší soustředění na samotné cvičení. Nezahrnuje žádné choreografie.

Cvičení je vhodné pro muže i ženy, kteří mají rádi dynamické aktivity. Fitbox procvičí celé tělo ve středním až vysokém zátěžovém tempu. Mnohdy je dosaženo maximální zátěže a výkonu odpovídajícím možnostem sportovce. Pozitivním přínosem je mimo posouvání hranice aerobního pásma také velkým psychickým odreagováním. Trénink pomáhá efektivně zpevňovat svalstvo a zlepšovat fyzickou kondici po stránce všestranné vytrvalosti. Přispívá také ke komplexní pohybové koordinaci.

Cílem je seznámení a osvojování prvků fitboxu, zvyšování kondice a vyvážené zpevnění svalstva.

S sebou je doporučené pohodlné sportovní oblečení (které dobře odvádí pot od těla), čistá sportovní obuv, dostatek tekutin, ručník, bandáže, (fitbox rukavice budou k dispozici v sále).

Odborný instruktor

Michal Maněk

2.10. - 4.12. 2017, pondělí 18.00-19.00 hodin

Poplatek je nutné uhradit nejpozději týden před zahájením kurzu! Při nepřipsání platby na účet do požadovaného data, bude přihláška stornována. Není možné navštěvovat kurz bez zaplacení. Na první hodině bude instruktor požadovat potvrzení o zaplacení kurzu. Úhrada poplatku není vratná.

Od 5.9. do 26.9. 2017 vyplněním přihlašovacího formuláře viz níže. Přihláška je závazná.

Uložit Uložit Uložit Uložit Uložit

Fitbox
Termín: 2.10.2017, 18:00 - 4.12.2017, 19:00
Areál CSA, Hala B1, Jana Babáka 5, 616 00 Brno