Krav Maga

Sportovní kurz pro všechny zájemce o moderní, jednoduchý a účinný systém sebeobrany založený na přirozených intuitivních reakcích, praktických technikách a na reálných situacích boje. Krav maga je díky svým vynikajícím charakteristikám ideální souhrn sebeobranných metod pro muže i ženy, osoby mladé i staré, pro lidi více či méně fyzicky vybavené. Kurz je určen pro doktorandy a zaměstnance MENDELU a pro širokou veřejnost.

Termín: 2.10.2017, 17:30 - 4.12.2017, 18:30; Areál CSA, budovaB, sál B2, Jana Babáka 5, 616 00 Brno

Celý systém Krav Maga v sobě slučuje dvě integrální a na sebe navazující části: sebeobranu a boj zblízka v konfliktní situaci.

Krav Maga je nejefektivnější sebeobranný a taktický systém na světě díky jedinečnému logickému přístupu, snadnému na učení a zapamatování, je postaven na přirozených a intuitivních reakcích a snadno použitelný ve stresových situacích.
Cílem Krav Maga konceptu je ubránit sebe a své blízké proti ozbrojenému či neozbrojenému útoku a co nejrychleji utéci do bezpečí.

Cílem kurzu je

• obrana proti úderům, kopům, úchopům a škrcení
  • obrana proti jednotlivci či skupině
  • obrana v postoji, na zemi a ve specifickém prostředí
  • obrana proti útoku nožem, tyčí, střelnou zbrani a improvizovanými zbraněmi

S sebou potřebujete pohodlné sportovní oblečení a čistou sportovní obuv, ručník, pití.

Odborný instruktor: David Volánek

2.10.- 4.12.2017, pondělí 17.30 - 18.30 hodin, 10 lekcí.

Poplatek je nutné uhradit nejpozději týden před zahájením kurzu! Při nepřipsání platby na účet do požadovaného data, bude přihláška stornována. Není možné navštěvovat kurz bez zaplacení. Na první hodině bude instruktor požadovat potvrzení o zaplacení kurzu. Úhrada poplatku není vratná.

Od 5.9. do 26.9. 2017 vyplněním přihlašovacího formuláře viz níže. Přihláška je závazná.

Krav Maga
Termín: 2.10.2017, 17:30 - 4.12.2017, 18:30
Areál CSA, budovaB, sál B2, Jana Babáka 5, 616 00 Brno

Nejste si jisti, zda je Krav Maga to pravé? Prohlédněte si tedy i další školení a kurzy v sekci Kurzy Centra sportovních aktivit