Panantukan

Panantukan – filipínský pouliční box, který si v současné době získává stále více příznivců pro svoji efektivitu v boji. Panantukan zahrnuje techniky, jako jsou údery pěstmi a otevřenýma rukama, předloktím a lokty, kopy, údery koleny, údery do krku, pohlavních orgánů, očí a uší, páky, hlavičky a techniky na narušení rovnováhy soupeřů. Panantukan se vyznačuje rychlostí, dynamikou, načasováním, přesností a koordinací pohybů.

Termín: 3.10.2017, 16:30 - 5.12.2017, 17:30; Areál CSA, budovaB, sál B2, Jana Babáka 5, 616 00 Brno

panantukan-7.jpg

Panantukan - filipínský pouliční box, který si v současné době získává stále více příznivců pro svoji efektivitu v boji.

panantukan-1.jpg

S sebou potřebujete pohodlné sportovní oblečení a čistou sportovní obuv, ručník, pití.

Odborný instruktor: David Volánek

3.10. - 5.12.2017, úterý 16.30 - 17.30 hodin, 10 lekcí.

Poplatek je nutné uhradit nejpozději týden před zahájením kurzu! Při nepřipsání platby na účet do požadovaného data, bude přihláška stornována. Není možné navštěvovat kurz bez zaplacení. Na první hodině bude instruktor požadovat potvrzení o zaplacení kurzu. Úhrada poplatku není vratná.

Od 5.9. do 26.9. 2017 vyplněním přihlašovacího formuláře viz níže. Přihláška je závazná.

Panantukan
Termín: 3.10.2017, 16:30 - 5.12.2017, 17:30
Areál CSA, budovaB, sál B2, Jana Babáka 5, 616 00 Brno

Stav kurzu: Volná místa