Panantukan

Panantukan – filipínský pouliční box, který si v současné době získává stále více příznivců pro svoji efektivitu v boji. Panantukan zahrnuje techniky, jako jsou údery pěstmi a otevřenýma rukama, předloktím a lokty, kopy, údery koleny, údery do krku, pohlavních orgánů, očí a uší, páky, hlavičky a techniky na narušení rovnováhy soupeřů. Panantukan se vyznačuje rychlostí, dynamikou, načasováním, přesností a koordinací pohybů.


 

Termín: 3.10.2017, 16:30 - 5.12.2017, 17:30; Areál CSA, budovaB, sál B2, Jana Babáka 5, 616 00 Brno


O kurzu

panantukan-7.jpg 

Panantukan - filipínský pouliční box, který si v současné době získává stále více příznivců pro svoji efektivitu v boji.

Panantukan zahrnuje techniky, jako jsou údery pěstmi a otevřenýma rukama, předloktím a lokty, kopy, údery koleny, údery do krku, pohlavních orgánů, očí a uší, páky, hlavičky a techniky na narušení rovnováhy soupeřů.

Panantukan se vyznačuje rychlostí, dynamikou, načasováním, přesností a koordinací pohybů.

panantukan-1.jpg

S sebou potřebujete pohodlné sportovní oblečení a čistou sportovní obuv, ručník, pití.

Kontaktní osoba

Mgr. Marta Drozdková

Odborný instruktor: David Volánek

Termín

3.10. - 5.12.2017, úterý 16.30 - 17.30 hodin, 10 lekcí.

Cena

800,- Kč

Uhraďte dle pokynů, které obdržíte v potrvzovací e-mailové zprávě po ověření a evidenci přihlášky.

Poplatek je nutné uhradit nejpozději týden před zahájením kurzu! Při nepřipsání platby na účet do požadovaného data, bude přihláška stornována. Není možné navštěvovat kurz bez zaplacení. Na první hodině bude instruktor požadovat potvrzení o zaplacení kurzu. Úhrada poplatku není vratná. 

Přihlášení

Od 5.9. do 26.9. 2017 vyplněním přihlašovacího formuláře viz níže. Přihláška je závazná.

Ihned po přihlášení Vám na uvedený email přijde potvrzovací zpráva s heslem a později po ověření a evidenci přihlášky informace k platbě a kontaktní údaje. Pro změnu/zrušení přihlášky se přihlašte do portálu ZDE svou e-mailovou adresou a zaslaným heslem. Osobní správu přihlášky lze provádět nejdéle týden od přihlášení. 

STUDENTI PREZENČNÍ FORMY STUDIA NA MENDELU MAJÍ MOŽNOST SE DO TOHOTO SPORTU PRIMÁRNĚ PŘIHLÁSIT PŘES UIS DO SPORTOVNÍ AKTIVITY.

Rekapitulace důležitých informací

Panantukan
Termín: 3.10.2017, 16:30 - 5.12.2017, 17:30
Areál CSA, budovaB, sál B2, Jana Babáka 5, 616 00 Brno
Cena: 800 Kč

Stav kurzu: Vypršel termín pro podání přihlášky

uložit do kalendáře

 

Kurzy Centra sportovních aktivit

Nejste si jisti, zda je Panantukan to pravé? Prohlédněte si tedy i další školení a kurzy v sekci Kurzy Centra sportovních aktivit

 

Na tuto událost již není možné se přihlásit