Power jóga

Kurz pro zaměstnance Mendelovy univerzity v Brně, doktorandy a širokou veřejnost. Harmonizačně-sportovní kurz je určen pro všechny, které trápí bolesti zad, dýchací onemocnění nebo celková fyzická a psychická dysbalance. Aktivační cvičení vhodné pro muže i ženy v každém věku povede k protažení celého těla i osvěžení mysli.

Termín: 3.10.2017, 15:00 - 5.12.2017, 16:00; Areál CSA, Hala B1, Jana Babáka 5, 616 00 Brno

sport-powerjoga.jpgKurz obsahuje nácvik základních dechových technik, nácvik a zdokonalování základních a navazujících pozic, nácvik sestavy Pozdrav Slunci, orgánová sestava, balanční a silové pozice, závěrečná relaxace, jemné masážní techniky.

Cílem je pochopení a prožití plného jógového dechu, rozvoj pohybových schopností a fyzické kondice pomocí jógových pozic, harmonizace těla a mysli, získání kladného vztahu k harmonizačním cvičením a podpoře zdravého životního stylu. Cvičí se v souladu s dechem při relaxační hudbě ve skupině s individuálním prožíváním. Dochází k procvičení celého těla, vnitřních orgánů a odstranění stresu.

Pohodlné oblečení, ručník, pití. Cvičí se bez bot, na boso nebo v ponožkách.

Odborný instruktor: Karolina Jarošová

3.10. - 5.12. 2017, úterý 15.00 - 16.00 hodin

Poplatek je nutné uhradit nejpozději týden před zahájením kurzu! Při nepřipsání platby na účet do požadovaného data, bude přihláška stornována. Není možné navštěvovat kurz bez zaplacení. Na první hodině bude instruktor požadovat potvrzení o zaplacení kurzu. Úhrada poplatku není vratná.

Od 5.9. do 26.9. 2017 vyplněním přihlašovacího formuláře viz níže. Přihláška je závazná.

Uložit Uložit Uložit

Power jóga
Termín: 3.10.2017, 15:00 - 5.12.2017, 16:00
Areál CSA, Hala B1, Jana Babáka 5, 616 00 Brno