Streetdance

Sportovní kurz pro všechny zájemce o tanec v zrcadlovém sále CSA. Kurz je určený pro zaměstnance a doktorandy MENDELU a pro širokou veřejnost.

Termín: 3.10.2017, 20:00 - 5.12.2017, 21:00; Areál CSA, Hala B1, Jana Babáka 5, 616 00 Brno

Street dance nese název mnoha tanečních stylů. V kurzu se budou učit a zdokonalovat tance locking, hip hop, dancehall, popping, house s profesioální instruktorkou. Kurz bude probíhat v nové zrcadlovém sále s videoprojekcí. Lekce streetu obsahuje rozcvičku, zvládnutí základních kroků, jednoduchou choreografii a závěrečné rytmické protahování.

Seznámení a zdokonalování jednotlivých tanečních stylů a jejich kombinace do krátkých choreografií s ohledem na úroveň koordinačních schopností. Cílem je koordinace pohybů v souladu s rytmem hudby a schopnost pohybového vyjádření v jednotlivých stylech. Po semestrálním tréninku lze domluvit vystoupení nacvičené choreografie!

street-dance2.jpg Odborná instruktorka: Dominika Pajgerová

Sportovní pohodlná obuv a oděv, ručník, pití.

3.10. - 5.12. 2017, úterý 20.00 - 21.00 hodin

Poplatek je nutné uhradit nejpozději týden před zahájením kurzu! Při nepřipsání platby na účet do požadovaného data, bude přihláška stornována. Není možné navštěvovat kurz bez zaplacení. Na první hodině bude instruktor požadovat potvrzení o zaplacení kurzu. Úhrada poplatku není vratná.

Od 5.9. do 26.9. 2017 vyplněním přihlašovacího formuláře viz níže. Přihláška je závazná.

Uložit Uložit

Streetdance
Termín: 3.10.2017, 20:00 - 5.12.2017, 21:00
Areál CSA, Hala B1, Jana Babáka 5, 616 00 Brno