AEROBIC MIX

Kurz je určený pro zaměstnance a doktorandy MENDELU i širokou veřejnost. V aerobním tempu při dynamické hudbě projdete např. basic aerobik, power aerobic, aerobic na bosu, symetrickou a asymetrickou choreografii, dance aerobic a další formy aerobic stylů.

Termín: 4.10.2017, 19:00 - 6.12.2017, 20:00; Areál CSA, Hala B1, Jana Babáka 5, 616 00 Brno

sport-aerobic.jpgObsah: základní technika kroků, vazba do jednoduchých a posléze složitějších symetrických a asymetrických choreografií, zařazení prvků z dance aerobiku, kick box aerobiku, bodyformu, body balance, power stretch a dalších stylů.

Cílem je nácvik správné techniky cvičení při hudbě, pomocí základních kroků spojovaných do jednoduchých, později složitějších choreografií rozvíjet základní pohybové schopnosti, rozvíjet koordinaci pohybů, svalovou vytrvalost, sílu a flexibilitu, rozvoj senzorického vnímání a zachycení choreografie, zvýšení aerobní kapacity krevního oběhu a plic.

S sebou vezměte čistou sportovní obuv do tělocvičny, sportovní oděv, ručník, pití. Ostatní pomůcky jsou k dispozici.

Odborný instruktor

Karolina Jarošová

4.10. - 6.12.2017, středa 19.00-20.00 hod.

Poplatek je nutné uhradit nejpozději týden před zahájením kurzu! Při nepřipsání platby na účet do požadovaného data, bude přihláška stornována. Není možné navštěvovat kurz bez zaplacení. Na první hodině bude instruktor požadovat potvrzení o zaplacení kurzu. Úhrada poplatku není vratná.

Od 5.9. do 26.9. 2017 vyplněním přihlašovacího formuláře viz níže. Přihláška je závazná.

Uložit Uložit Uložit

AEROBIC MIX
Termín: 4.10.2017, 19:00 - 6.12.2017, 20:00
Areál CSA, Hala B1, Jana Babáka 5, 616 00 Brno

Stav kurzu: Volná místa

Nejste si jisti, zda je AEROBIC MIX to pravé? Prohlédněte si tedy i další školení a kurzy v sekci Kurzy Centra sportovních aktivit

Přihlašovací formulář na AEROBIC MIX

Pokud jste se již v minulosti na nějakou událost na kurzy.mendelu.cz registrovali, nevyplňujte formulář znovu a pouze se přihlaste.

Titul Jméno Příjmení Titul za jménem

+420123456789

jmeno@domena.cz

Kontrolní kód

Odebírat novinky z této oblasti vzdělávání.

Po odeslání přihlášky na tuto událost bude její rekapitulace odeslána na váš e-mail.