Kajak a Paddleboarding

Kurz Kajak + Paddleboarding je určen pro začátečníky, pro všechny milovníky vodních sportů. Jízda na kajaku: Kajak je malé plavidlo, ve kterém se sedí a je poháněn dvoulistovým pádlem. Na českých řekách nejčastěji potkáváme kajaky jednomístné. Na kajaku se jezdí na klidných i divokých vodách. Paddleboarding je vodní sport, při kterém jezdec na prkně podobném surfovému longboardu používá k pohybu vpřed dlouhého pádla. Rovněž je někdy zkráceně nazýván SUP (Stand Up Paddle = pádlování ve stoje). Paddleboarding je sportem, při kterém člověk rovnoměrně zapojuje celé tělo, zlepší smysl pro rovnováhu ...

Termín: 5.4.2019, 10:00 - 10.5.2019, 11:15; Veslařská ulice, u mostu přes Svratku,Brno-Komín

Kurz je určen pro všechny začátečníky i mírně pokročilé.

Celkem 5 lekcí, 3 na kajaku a 2 na paddleboardingu.

Po skončení kurzu, budou mít studenti základní znalosti ohledně jízdy na kajaku a paddleboardingu na klidné vodě.
Předpokládá se, že zájemci o kurz budou PLAVCI.

- teoretické seznámení se s kajakem a paddleboardingem, základy pádlování
- základy bezpečného pohybu na vodě, záchrana
- rozcvičení, protažení
- praktické seznámení se s kajakem a paddleboardingem na řece
- stabilizační cviky, pro posílení rovnováhy
- základní techniky pádlování
- pohyb na paddleboardu a kajaku směrem vpřed, otáčení
- prohlubování získaných znalostí

Veškeré vybavení potřebné k absolvování kurzu (paddleboard, pádlo, vesta, popř.: neopren) bude zabezpečeno z naší strany.

Možnost převlečení přímo na místě.

Adresa sportoviště

Vodácké centrum Water Element, Veslařská ulice, u mostu přes Svratku, Brno - Komín

Odborný instruktor

Platí se v hotovosti při první schůzce.

Přihlášení a důležité informace

Elektronické přihlášení 16.1. do 27.3.2019 vyplněním přihlašovacího formuláře viz níže. Přihláška do kurzu je závazná.

Ihned po přihlášení Vám na uvedený email přijde potvrzovací zpráva s heslem a později po ověření a evidenci přihlášky i informace k platbě a kontaktní údaje. Pro změnu/zrušení přihlášky se přihlašte do portálu ZDE svou e-mailovou adresou a zaslaným heslem. Osobní správu přihlášky lze provádět nejdéle týden od přihlášení.

Termín zahájení :  5.4.2019

Kajak a Paddleboarding
Termín: 5.4.2019, 10:00 - 10.5.2019, 11:15
Veslařská ulice, u mostu přes Svratku,Brno-Komín