Flowin

Kurz flowin pro studenty, zaměstnance a doktorandy MENDELU a širokou veřejnost zacílený na formování těla pomocí vlastní váhy na speciálních třecích pomůckách FLOWIN®.

Termín: 5.10.2017, 16:10 - 7.12.2017, 17:00; Špitálka 37, Brno střed

FLOWIN® je vyspělý cvičební nástroj pro posilování a formování s využitím váhy vlastního těla, který přišel ze Švédska z prostředí vrcholových desetibojařů. Je založen na přirozených a plynulých pohybech bez doskoků a zatížení kloubů. Posiluje hluboké svalstvo. Během cvičení bychom měli VŽDY cítit aktivní břišní svaly a svaly dolních fixátorů lopatek. NIKDY bederní oblast, svaly flexorů kyčlí a svaly kolem krční páteře.

FLOWIN® je speciální plastová podložka, která je na povrchu kluzká a při cvičení využíváme jen hmotnost svého těla, které vyvíjí přirozený odpor. Cviky mají charakter koncentrovaných třecích pohybů, které jsou vykonávány pomocí třeních podložek ("pad"z angl.) o podložku Flowin. Intenzita zátěže odpovídá hmotnosti těla a tlaku, který se při cvičení vyvíjí. Náročnost cviků si tedy určujete každý sám.

Cvičení Flowin...

je cvičení pro perfektní aktivaci hlubokého svalového stabilizačního systému

zlepšuje držení těla a odstranění svalových dysbalancí

zvyšuje vytrvalosti a celkové kondice

zvětšuje síly a zpevnění svalových vláken

zlepšuje flexibility a pohyblivosti

zlepšuje koordinace a stability těla

snižuje tělesné hmotnosti díky spalování tuků

je rehabilitační cvičení, rekonvalescence po úrazu

je cvičení je určeno pro všechny bez rozdílu věku

je tréninková pomůcka, se kterou už jiné stroje, ani činky nepotřebujete

a hlavně je ZÁBAVNÉ!

Cílem je slepšení silových schopností. Zapojení a posílení hlubokého stabilizačního systému těla pro lepší nervosvalovou koordinaci a správné držení těla, které vede k odstranění bolestí zad a přetížených kloubů.

S sebou čistou sportovní obuv a oděv na cvičení, ručník, pití.flowin.jpg

Odborný instruktor

Zuzana Soukupová

5.10. - 7.12. 2017, ČTVRTEK 16:10-17:00  hodin

Poplatek je nutné uhradit nejpozději týden před zahájením kurzu! Při nepřipsání platby na účet do požadovaného data, bude přihláška stornována. Není možné navštěvovat kurz bez zaplacení. Na první hodině bude instruktor požadovat potvrzení o zaplacení kurzu. Úhrada poplatku není vratná.

Od 5.9. do 26.9. 2017 vyplněním přihlašovacího formuláře viz níže. Přihláška je závazná.

Kurz proběhne při minimální účasti 3 osob.

Uložit Uložit Uložit Uložit Uložit Uložit Uložit Uložit

Flowin
Termín: 5.10.2017, 16:10 - 7.12.2017, 17:00
Špitálka 37, Brno střed
Cena: 1 000 Kč

Tento seminář je akreditovaný a proto je nutné v přihlášce vyplnit datum a místo narození účastníka semináře.

Nejste si jisti, zda je Flowin to pravé? Prohlédněte si tedy i další školení a kurzy v sekci Kurzy Centra sportovních aktivit