Kinball

Jedná se o sportovní míčovou hru původem z Kanady, která je založena na týmové spolupráci, pohybu a principu fair play. Při hře se odbourávají rozdíly mezi muži a ženami, sportovci a nesportovci. Kinball tak může hrát každý zdravý člověk. Kurz je určen pro doktorandy, zaměstnance a veřejnost.


 

Termín: 14.2.2022, 17:00 - 2.5.2022, 18:30; Centrum sportovních, budova A, velká tělocvična A1, Jana Babáka 5, 616 00 Brno


O kurzu

Při Kin-ballu hrají 3 týmy současně s jedním velkým lehkým míčem o průměru 1,22 metru. Ke hře se pro odpal a zpracování míče užívají kopy a údery všemi částmi těla. Kin-ball zaujme svými netradičními pravidly i pomůckami a představuje spojení zábavy se sportovní aktivitou. Hra nevyžaduje dlouhý tréning, má jednoduchá pravidla a podle výzkumu je hráč 72 % herního času v pohybu. Hraje 12 hráčů najednou v hracím poli. Kin-ball se dnes hraje na úrovni základní i profesionální až v rozsahu mistrovství Evropy a světa.

Průběh lekce

- Zahřátí a protažení s využitím míče.
- Bezpečnostní poučení.
- Nácvik základních dovedností (kopy, údery, zpracování míče, přihrávka, týmový pohyb s míčem, podání, útok, obrana, skluz, nadstandardní útočné metody).
- Příprava a výuka herních situací.
- Hra Kin-ball.
- Vyklusání a protažení.

Vybavení

S sebou čistou sportovní obuv, sportovní oblečení, ručník, pití.

Kontaktní osoba

Ing. Diana Křížová

Odborný instruktor: Mgr. Petr Sopuch, aktivní hráč a profesionální trenér

Termín

14.2.2022-2.5.2022, pondělí 17.00-18.30 hodin

Cena

pro zaměstnance MENDELU Kč 0,-- pro veřejnost a studnety Kč 800,--

Uhraďte dle pokynů, které obdržíte v potrvzovací e-mailové zprávě po ověření a evidenci přihlášky.

Poplatek je nutné uhradit nejpozději týden před zahájením kurzu! Při nepřipsání platby na účet do požadovaného data, bude přihláška stornována. Není možné navštěvovat kurz bez zaplacení. Na první hodině bude instruktor požadovat potvrzení o zaplacení kurzu. Úhrada poplatku není vratná. 

Přihlášení

Od 17.1.2022 - 30.1.2022  vyplněním přihlašovacího formuláře viz níže. Přihláška je závazná.

Ihned po přihlášení Vám na uvedený email přijde potvrzovací zpráva s heslem a později po ověření a evidenci přihlášky informace k platbě a kontaktní údaje. Pro změnu/zrušení přihlášky se přihlašte do portálu ZDE svou e-mailovou adresou a zaslaným heslem. Osobní správu přihlášky lze provádět nejdéle týden od přihlášení. 

STUDENTI PREZENČNÍ FORMY STUDIA NA MENDELU MAJÍ MOŽNOST SE DO TOHOTO SPORTU PRIMÁRNĚ PŘIHLÁSIT PŘES UIS DO SPORTOVNÍ AKTIVITY.

Rekapitulace důležitých informací

Kinball
Termín: 14.2.2022, 17:00 - 2.5.2022, 18:30
Centrum sportovních, budova A, velká tělocvična A1, Jana Babáka 5, 616 00 Brno
Cena: 1 000 Kč

Stav kurzu: Poslední volná místa

uložit do kalendáře

 

Kurzy Centra sportovních aktivit

Nejste si jisti, zda je Kinball to pravé? Prohlédněte si tedy i další školení a kurzy v sekci Kurzy Centra sportovních aktivit

 

Přihlašovací formulář na Kinball

Pokud jste se již v minulosti na nějakou událost na kurzy.mendelu.cz registrovali, nevyplňujte formulář znovu a pouze se přihlaste.

Titul Jméno Příjmení Titul za jménem

+420123456789

jmeno@domena.cz

Kontrolní kód

Odebírat novinky z této oblasti vzdělávání.

Po odeslání přihlášky na tuto událost bude její rekapitulace odeslána na váš e-mail.