Bodyform pro zaměstnance

Velmi oblíbený kurz pro všechny, kteří potřebují zpevnit oslabené svalstvo a formovat postavu. Dynamické posilování se zátěží vlastního těla a s fitness pomůckami, zacílené na břišní, hýžďové a zádové svaly při dynamické hudbě v dynamickém tempu.

Termín: 14.2.2022, 17:00 - 2.5.2022, 18:00; Areál CSA, budova A, sál A2, Jana Babáka 5, 616 00 Brno

sport-bodyform.jpgBodyform je posilovací funční trénink celého těla. Obsahuje posilovací a protahovací sekvence bez pomůcek a poté s pomůckami, např. overball, theraband, toning ball, posilovací guma, bosu, fitball, ... Koncepce hodiny je krátké dynamické zahřátí, dále dynamicképosilování, statické posilování a závěrečný strečink. Jedná se o cvičení aerobního charakteru s posilovacími sekvencemi při dynamické hudbě s důrazem na správnost provedení pohybu v přiměřeném tempu, s pomůckami i bez nich, při kterém dochází k efektivnímu spalování tuků a formování postavy.

Cílem je rozvojpohybových schopností a cvičebních dovedností spojených s prací vlastního těla, cvičebními pomůckami a rytmem hudby. Posílení svalů s tendencí k ochabování s využitím techniky core training. Protažení svalů s tendencí ke zkrácení, zejména v závěrečné části lekce. Cílem je také zvýšení aerobní kapacity krevního oběhu a plic.

S sebou pevnou sportovní obuv s čistou podrážkou do tělocvičny, sportovní oděv, ručník, pití. Cvičební pomůcky a podložka je k dispozici.

Odborná instruktorka

Zuzana Dvořáková

Ing. Diana Křížová

14.2.-.2.5. 2022, pondělí 17.00-18.00 hodin

pro zaměstnance MENDELU Kč 0,-

Od 17.1. - 30.1. 2022 vyplněním přihlašovacího formulářeviz níže. Přihláška je závazná.

Ihned po přihlášení Vám na uvedený email přijde potvrzovací zpráva s heslem a později po ověření a evidenci přihlášky informace k platbě a kontaktní údaje. Pro změnu/zrušení přihlášky se přihlašte do portálu ZDE svoue-mailovou adresou a zaslaným heslem. Osobní správu přihlášky lze provádět nejdéle týden od přihlášení.

Bodyform pro zaměstnance
Termín: 14.2.2022, 17:00 - 2.5.2022, 18:00
Areál CSA, budova A, sál A2, Jana Babáka 5, 616 00 Brno

Stav kurzu: Obsazeno