Bodyform pro zaměstnance

Velmi oblíbený kurz pro všechny, kteří potřebují zpevnit oslabené svalstvo a formovat postavu. Dynamické posilování se zátěží vlastního těla a s fitness pomůckami, zacílené na břišní, hýžďové a zádové svaly při dynamické hudbě v dynamickém tempu.


 

Termín: 14.2.2022, 17:00 - 2.5.2022, 18:00; Areál CSA, budova A, sál A2, Jana Babáka 5, 616 00 Brno


O kurzu

sport-bodyform.jpgBodyform je posilovací funční trénink celého těla. Obsahuje posilovací a protahovací sekvence bez pomůcek a poté s pomůckami, např. overball, theraband, toning ball, posilovací guma, bosu, fitball, ... Koncepce hodiny je krátké dynamické zahřátí, dále dynamicképosilování, statické posilování a závěrečný strečink. Jedná se o cvičení aerobního charakteru s posilovacími sekvencemi při dynamické hudbě s důrazem na správnost provedení pohybu v přiměřeném tempu, s pomůckami i bez nich, při kterém dochází k efektivnímu spalování tuků a formování postavy.

Cíl kurzu

Cílem je rozvojpohybových schopností a cvičebních dovedností spojených s prací vlastního těla, cvičebními pomůckami a rytmem hudby. Posílení svalů s tendencí k ochabování s využitím techniky core training. Protažení svalů s tendencí ke zkrácení, zejména v závěrečné části lekce. Cílem je také zvýšení aerobní kapacity krevního oběhu a plic.

Vybavení

S sebou pevnou sportovní obuv s čistou podrážkou do tělocvičny, sportovní oděv, ručník, pití. Cvičební pomůcky a podložka je k dispozici.

Odborná instruktorka

Zuzana Dvořáková

Kontaktní osoba

Ing. Diana Křížová

Termín

14.2.-.2.5. 2022, pondělí 17.00-18.00 hodin

Cena

pro zaměstnance MENDELU Kč 0,-

 

Přihlášení

Od 17.1. - 30.1. 2022 vyplněním přihlašovacího formulářeviz níže. Přihláška je závazná.

Ihned po přihlášení Vám na uvedený email přijde potvrzovací zpráva s heslem a později po ověření a evidenci přihlášky informace k platbě a kontaktní údaje. Pro změnu/zrušení přihlášky se přihlašte do portálu ZDE svoue-mailovou adresou a zaslaným heslem. Osobní správu přihlášky lze provádět nejdéle týden od přihlášení. 

STUDENTI PREZENČNÍ FORMY STUDIA NA MENDELU MAJÍ MOŽNOST SE DO TOHOTO SPORTU PRIMÁRNĚ PŘIHLÁSIT PŘES UIS DO SPORTOVNÍ AKTIVITY.

Rekapitulace důležitých informací

Bodyform pro zaměstnance
Termín: 14.2.2022, 17:00 - 2.5.2022, 18:00
Areál CSA, budova A, sál A2, Jana Babáka 5, 616 00 Brno

Stav kurzu: Obsazeno

uložit do kalendáře

 

Kurzy Centra sportovních aktivit

Nejste si jisti, zda je Bodyform pro zaměstnance to pravé? Prohlédněte si tedy i další školení a kurzy v sekci Kurzy Centra sportovních aktivit

 

Na tuto událost již není možné se přihlásit