Fitbox pro zaměstnance

Sportovní kurz pro zaměstnance a doktorandy MENDELU i pro širokou veřejnost. Fitbox kombinuje aerobní cvičení a kondiční box s využitím speciálního boxovacího totemu. Cvičení je vhodné pro všechny, kteří mají rádi dynamické aktivity a potřebují efektivně procvičit a posílit celé tělo a psychicky se odreagovat.


 

Termín: 14.2.2022, 18:00 - 2.5.2022, 19:00; Areál CSA, Hala B1, Jana Babáka 5, 616 00 Brno


O kurzu

Kurz trvá celkem 10 týdnů. Každý týden probíhá jedna lekce.

fitbox.jpgFitbox je kombinací aerobního cvičení s prvky kondičního boxu ve skupinové lekci pod vedením instruktora. Fitbox je energeticky vysoce účinné cvičení při hudbě, která má hlavně motivační charakter a udává tempo cvičení. Klasický boxovací pytel je nahrazen speciálně upraveným boxovacím totemem o váze cca 120 kg, který je z části naplněn vodou a stojí pevně na zemi. Tím jsou vytvořeny podmínky pro lepší soustředění na samotné cvičení. Nezahrnuje žádné choreografie.

Cvičení je vhodné pro muže i ženy, kteří mají rádi dynamické aktivity. Fitbox procvičí celé tělo ve středním až vysokém zátěžovém tempu. Mnohdy je dosaženo maximální zátěže a výkonu odpovídajícím možnostem sportovce. Pozitivním přínosem je mimo posouvání hranice aerobního pásma také velkým psychickým odreagováním. Trénink pomáhá efektivně zpevňovat svalstvo a zlepšovat fyzickou kondici po stránce všestranné vytrvalosti. Přispívá také ke komplexní pohybové koordinaci.

Cíl kurzu

Cílem je seznámení a osvojování prvků fitboxu, zvyšování kondice a vyvážené zpevnění svalstva.

Vybavení

S sebou je doporučené pohodlné sportovní oblečení (které dobře odvádí pot od těla), čistá sportovní obuv, dostatek tekutin, ručník, bandáže, (fitbox rukavice budou k dispozici v sále).

Odborný instruktor

 

Kontaktní osoba

Ing. Diana Křížová

Termín

14.2.2022-2.5.2022

Cena

pro zaměstnance MENDELU Kč 0,--

 

Přihlášení

Od 17.1. -30.1.2022 vyplněním přihlašovacího formuláře viz níže. Přihláška je závazná.

 

 

Rekapitulace důležitých informací

Fitbox pro zaměstnance
Termín: 14.2.2022, 18:00 - 2.5.2022, 19:00
Areál CSA, Hala B1, Jana Babáka 5, 616 00 Brno

Stav kurzu: Volná místa

uložit do kalendáře

 

Kurzy Centra sportovních aktivit

Nejste si jisti, zda je Fitbox pro zaměstnance to pravé? Prohlédněte si tedy i další školení a kurzy v sekci Kurzy Centra sportovních aktivit

 

Přihlašovací formulář na Fitbox pro zaměstnance

Pokud jste se již v minulosti na nějakou událost na kurzy.mendelu.cz registrovali, nevyplňujte formulář znovu a pouze se přihlaste.

Titul Jméno Příjmení Titul za jménem

+420123456789

jmeno@domena.cz

Kontrolní kód

Odebírat novinky z této oblasti vzdělávání.

Po odeslání přihlášky na tuto událost bude její rekapitulace odeslána na váš e-mail.