Power jóga pro zaměstnance

Kurz pro zaměstnance Mendelovy univerzity v Brně. Harmonizačně-sportovní kurz je určen pro všechny, které trápí bolesti zad, dýchací onemocnění nebo celková fyzická a psychická dysbalance. Aktivační cvičení vhodné pro muže i ženy v každém věku povede k protažení celého těla i osvěžení mysli.


 

Termín: 14.2.2022, 15:00 - 2.5.2022, 16:00; Areál CSA, budova A, sál A2, Jana Babáka 5, 616 00 Brno


O kurzu

sport-powerjoga.jpgKurz obsahuje nácvik základních dechových technik, nácvik a zdokonalování základních a navazujících pozic, nácvik sestavy Pozdrav Slunci, orgánová sestava, balanční a silové pozice, závěrečná relaxace, jemné masážní techniky.

Cíl kurzu

Cílem je pochopení a prožití plného jógového dechu, rozvoj pohybových schopností a fyzické kondice pomocí jógových pozic, harmonizace těla a mysli, získání kladného vztahu k harmonizačním cvičením a podpoře zdravého životního stylu. Cvičí se v souladu s dechem při relaxační hudbě ve skupině s individuálním prožíváním. Dochází k procvičení celého těla, vnitřních orgánů a odstranění stresu.

Vybavení

Pohodlné oblečení, ručník, pití. Cvičí se bez bot, na boso nebo v ponožkách.

Kontaktní osoba

Ing. Diana Křížová

Odborný instruktor: Ing. Diana Křížová

Termín

14.2. - 2.5. 2022, pondělí 15.00 - 16.00 hodin

Cena

pro zaměstnance MENDELU Kč 0,-- 

Přihlášení

Od 17.1. - 30.1. 2022 vyplněním přihlašovacího formuláře viz níže. Přihláška je závazná.

Ihned po přihlášení Vám na uvedený email přijde potvrzovací zpráva s heslem a později po ověření a evidenci přihlášky informace k platbě a kontaktní údaje. Pro změnu/zrušení přihlášky se přihlašte do portálu ZDE svou e-mailovou adresou a zaslaným heslem. Osobní správu přihlášky lze provádět nejdéle týden od přihlášení. 

STUDENTI PREZENČNÍ FORMY STUDIA NA MENDELU MAJÍ MOŽNOST SE DO TOHOTO SPORTU PRIMÁRNĚ PŘIHLÁSIT PŘES UIS DO SPORTOVNÍ AKTIVITY.


Rekapitulace důležitých informací

Power jóga pro zaměstnance
Termín: 14.2.2022, 15:00 - 2.5.2022, 16:00
Areál CSA, budova A, sál A2, Jana Babáka 5, 616 00 Brno

Stav kurzu: Obsazeno

uložit do kalendáře

 

Kurzy Centra sportovních aktivit

Nejste si jisti, zda je Power jóga pro zaměstnance to pravé? Prohlédněte si tedy i další školení a kurzy v sekci Kurzy Centra sportovních aktivit

 

Na tuto událost již není možné se přihlásit