Power jóga pro zaměstnance

Kurz pro zaměstnance Mendelovy univerzity v Brně. Harmonizačně-sportovní kurz je určen pro všechny, které trápí bolesti zad, dýchací onemocnění nebo celková fyzická a psychická dysbalance. Aktivační cvičení vhodné pro muže i ženy v každém věku povede k protažení celého těla i osvěžení mysli.

Termín: 14.2.2022, 15:00 - 2.5.2022, 16:00; Areál CSA, budova A, sál A2, Jana Babáka 5, 616 00 Brno

sport-powerjoga.jpgKurz obsahuje nácvik základních dechových technik, nácvik a zdokonalování základních a navazujících pozic, nácvik sestavy Pozdrav Slunci, orgánová sestava, balanční a silové pozice, závěrečná relaxace, jemné masážní techniky.

Cílem je pochopení a prožití plného jógového dechu, rozvoj pohybových schopností a fyzické kondice pomocí jógových pozic, harmonizace těla a mysli, získání kladného vztahu k harmonizačním cvičením a podpoře zdravého životního stylu. Cvičí se v souladu s dechem při relaxační hudbě ve skupině s individuálním prožíváním. Dochází k procvičení celého těla, vnitřních orgánů a odstranění stresu.

Pohodlné oblečení, ručník, pití. Cvičí se bez bot, na boso nebo v ponožkách.

Ing. Diana Křížová

Odborný instruktor: Ing. Diana Křížová

14.2. - 2.5. 2022, pondělí 15.00 - 16.00 hodin

pro zaměstnance MENDELU Kč 0,--

Od 17.1. - 30.1. 2022 vyplněním přihlašovacího formuláře viz níže. Přihláška je závazná.

Power jóga pro zaměstnance
Termín: 14.2.2022, 15:00 - 2.5.2022, 16:00
Areál CSA, budova A, sál A2, Jana Babáka 5, 616 00 Brno

Stav kurzu: Obsazeno