Seminář TAČR program Zéta

Program Technologické agentury ZÉTA je program na podporu aplikovaného výzkumu, který je zaměřen na spolupráci akademické sféry a podniků prostřednictvím zapojení posluchaček a posluchačů magisterských a doktorských studijních programů vysokých škol a mladých výzkumných pracovnic a pracovníků ve věku do 35 let.

Termín: 15.10.2019, 10:00, 12:00; Mendelova univerzita v Brně, Zemědělská 1, 613 00 Brno, Pavilon M, nejvyšší patro . zasedací místnost M 2.12.

Cílem programu je:

• Zapojení studentek a studentů a mladých výzkumných pracovnic a pracovníků do výzkumné a vývojové činnosti směřující k využití výsledků v praxi,
  • zvýšení jejich zájmu o projekty s konkrétním praktickým dopadem a
  • podpora takových projektů v akademické sféře obecně s propojením na hospodářskou sféru.

Program semináře:

Ing. Šárka Dvořáková, Ph.D.: Charakteristika programu ZÉTA, oprávnění navrhovatelé, časový harmonogram soutěže na MENDELU, povinné výstupy projektů, rozpočet.

Seminář TAČR program Zéta
Termín: 15.10.2019, 10:00, 12:00

Semináře Projektové oddělení

Nejste si jisti, zda je Seminář TAČR program Zéta to pravé? Prohlédněte si tedy i další školení a kurzy v sekci Semináře Projektové oddělení