Fitbox

Sportovní kurz pro zaměstnance a doktorandy MENDELU i pro širokou veřejnost. Fitbox kombinuje aerobní cvičení a kondiční box s využitím speciálního boxovacího totemu. Cvičení je vhodné pro všechny, kteří mají rádi dynamické aktivity a potřebují efektivně procvičit a posílit celé tělo a psychicky se odreagovat.


 

Termín: 17.2.2020, 18:00 - 4.5.2020, 19:00; Areál CSA, Hala B1, Jana Babáka 5, 616 00 Brno


O kurzu

Kurz trvá celkem 10 týdnů. Každý týden probíhá jedna lekce.

fitbox.jpgFitbox je kombinací aerobního cvičení s prvky kondičního boxu ve skupinové lekci pod vedením instruktora. Fitbox je energeticky vysoce účinné cvičení při hudbě, která má hlavně motivační charakter a udává tempo cvičení. Klasický boxovací pytel je nahrazen speciálně upraveným boxovacím totemem o váze cca 120 kg, který je z části naplněn vodou a stojí pevně na zemi. Tím jsou vytvořeny podmínky pro lepší soustředění na samotné cvičení. Nezahrnuje žádné choreografie.

Cvičení je vhodné pro muže i ženy, kteří mají rádi dynamické aktivity. Fitbox procvičí celé tělo ve středním až vysokém zátěžovém tempu. Mnohdy je dosaženo maximální zátěže a výkonu odpovídajícím možnostem sportovce. Pozitivním přínosem je mimo posouvání hranice aerobního pásma také velkým psychickým odreagováním. Trénink pomáhá efektivně zpevňovat svalstvo a zlepšovat fyzickou kondici po stránce všestranné vytrvalosti. Přispívá také ke komplexní pohybové koordinaci.

Cíl kurzu

Cílem je seznámení a osvojování prvků fitboxu, zvyšování kondice a vyvážené zpevnění svalstva.

Vybavení

S sebou je doporučené pohodlné sportovní oblečení (které dobře odvádí pot od těla), čistá sportovní obuv, dostatek tekutin, ručník, bandáže, (fitbox rukavice budou k dispozici v sále).

Odborný instruktor

 

Kontaktní osoba

Michal Brzobohatý

Termín

17.2. - 4.5.2020, pondělí 18.00-19.00 hodin

Cena

800,- Kč

Uhraďte dle pokynů, které obdržíte v potrvzovací e-mailové zprávě po ověření a evidenci přihlášky.

Poplatek je nutné uhradit nejpozději týden před zahájením kurzu! Při nepřipsání platby na účet do požadovaného data, bude přihláška stornována. Není možné navštěvovat kurz bez zaplacení. Na první hodině bude instruktor požadovat potvrzení o zaplacení kurzu. Úhrada poplatku není vratná. 

Přihlášení

Od 20.1. - 13.2.2020 vyplněním přihlašovacího formuláře viz níže. Přihláška je závazná.

Ihned po přihlášení Vám na uvedený email přijde potvrzovací zpráva s heslem a později po ověření a evidenci přihlášky informace k platbě a kontaktní údaje. Pro změnu/zrušení přihlášky se přihlašte do portálu ZDE svou e-mailovou adresou a zaslaným heslem. Osobní správu přihlášky lze provádět nejdéle týden od přihlášení. 

STUDENTI PREZENČNÍ FORMY STUDIA NA MENDELU MAJÍ MOŽNOST SE DO TOHOTO SPORTU PRIMÁRNĚ PŘIHLÁSIT PŘES UIS DO SPORTOVNÍ AKTIVITY.


Rekapitulace důležitých informací

Fitbox
Termín: 17.2.2020, 18:00 - 4.5.2020, 19:00
Areál CSA, Hala B1, Jana Babáka 5, 616 00 Brno
Cena: 800 Kč

Stav kurzu: Vypršel termín pro podání přihlášky

uložit do kalendáře

 

Kurzy Centra sportovních aktivit

Nejste si jisti, zda je Fitbox to pravé? Prohlédněte si tedy i další školení a kurzy v sekci Kurzy Centra sportovních aktivit

 

Na tuto událost již není možné se přihlásit