Kruhový trénink

Sportovní kurz pro všechny, kteří chtějí posílit svalstvo ve středním zátěžovém tempu a odreagovat se při různorodém dynamickém cvičení v kruhu na stanovištích s nejmodernějším vybavením.


 

Termín: 17.2.2020, 19:00 - 4.5.2020, 20:00; Areál CSA, Hala B1, Jana Babáka 5, 616 00 Brno


O kurzu

Kurz trvá deset týdnů. Každý týden probíhá jedna lekce.

Jedná se o komplexní cvičební program, který zahrnuje prvky kardiovaskulárního i silového cvičení zároveň. Posiluje svaly, zpevňuje tělo, zrychluje metabolismus, spaluje tuky a pomáhá tvarovat postavu. Během lekce se v kruhu přesouváte z jednoho stanoviště na druhé a to po určitém intervalu.

Cvičí se s vahou vlastního těla anebo s různými speciálními pomůckami na motivační hudbu pod vedením instruktora. Během tréninku se procvičí celé tělo v logicky uspořádaném programu. Cvičení je skupinové, ale výhodou je velká míra samostatnosti na jednotlivých stanovištích. kruhovor-trolnink.jpg

Cíl kurzu

Rozvoj všestranné vytrvalosti, síly a rychlosti. Zvyšování úrovně aerobní kapacity v netradičních podmínkách se speciálními pomůckami.

Vybavení

S sebou je doporučené pohodlné sportovní oblečení, čistá sportovní obuv, dostatek tekutin, ručník.

Kontaktní osoba

Mgr. Michal Brzobohatý

Odborný instruktor: Mgr. Michal Brzobohatý

Termín

17.2. - 4.5. 2020, pondělí 19.00 - 20.00 hodin

Cena

800,- Kč

Uhraďte dle pokynů, které obdržíte v potrvzovací e-mailové zprávě po ověření a evidenci přihlášky.

Poplatek je nutné uhradit nejpozději týden před zahájením kurzu! Při nepřipsání platby na účet do požadovaného data, bude přihláška stornována. Není možné navštěvovat kurz bez zaplacení. Na první hodině bude instruktor požadovat potvrzení o zaplacení kurzu. Úhrada poplatku není vratná. 

Přihlášení

Od 20.1. - 13.2.2020 vyplněním přihlašovacího formuláře viz níže. Přihláška je závazná.

Ihned po přihlášení Vám na uvedený email přijde potvrzovací zpráva s heslem a později po ověření a evidenci přihlášky informace k platbě a kontaktní údaje. Pro změnu/zrušení přihlášky se přihlašte do portálu ZDE svou e-mailovou adresou a zaslaným heslem. Osobní správu přihlášky lze provádět nejdéle týden od přihlášení. 

STUDENTI PREZENČNÍ FORMY STUDIA NA MENDELU MAJÍ MOŽNOST SE DO TOHOTO SPORTU PRIMÁRNĚ PŘIHLÁSIT PŘES UIS DO SPORTOVNÍ AKTIVITY.


Rekapitulace důležitých informací

Kruhový trénink
Termín: 17.2.2020, 19:00 - 4.5.2020, 20:00
Areál CSA, Hala B1, Jana Babáka 5, 616 00 Brno
Cena: 800 Kč

Stav kurzu: Vypršel termín pro podání přihlášky

uložit do kalendáře

 

Kurzy Centra sportovních aktivit

Nejste si jisti, zda je Kruhový trénink to pravé? Prohlédněte si tedy i další školení a kurzy v sekci Kurzy Centra sportovních aktivit

 

Na tuto událost již není možné se přihlásit