Outdoor Running pro zaměstnance

Běh je v současné době moderní sportovní aktivita, která se provozuje povětšinou ve zdravém prostředí přírody. Běh můžeme provozovat celý svůj život. Při běhu v přírodě můžeme nalézt také relaxační aspekt, spojení fyzické složky výkonu s duševní. Kurz určený pro zaměstnance MENDELU.

Termín: 17.3.2021, 17:00 - 12.5.2021, 18:30; Centrum sportovních aktivit, spinningový sál, Jana Babáka 5, 616 00 Brno

sport-indoorcycling.jpg

Na lekcích běhu bude upevňována správná technika běhu, pozornost bude věnována běhu a dýchání, cvičením na správnou koordinaci a rozvoj vytrvalosti i správnému vybavení ke zdravému pohybu, včetně strečinkových cvičení.

S sebou běžeckou obuv, sportovní oděv.

Ing. Diana Křížová

17.3. - 12.5. 2021, středa 17.00-18.30 hodin

Lekce budou trvat 90 minut a budou probíhat v 8 blocích od března do května. Informace o přesném místě tréninkového běhu budou vždy předem upřesněny emailem.

Od 25.1. - 8.2. 2021 vyplněním přihlašovacího formuláře viz níže. Přihláška je závazná.

Outdoor Running pro zaměstnance
Termín: 17.3.2021, 17:00 - 12.5.2021, 18:30
Centrum sportovních aktivit, spinningový sál, Jana Babáka 5, 616 00 Brno

Nejste si jisti, zda je Outdoor Running pro zaměstnance to pravé? Prohlédněte si tedy i další školení a kurzy v sekci Kurzy Centra sportovních aktivit