Kariéra ve státní správě

Ministerstvo zemědělství jako zaměstnavatel Seminář pro studenty AF MENDELU

Termín: 17.10.2018, 15:00, 17:00; Mendelova univerzita v Brně, Zemědělská 1, 613 00 Brno

• Zajímá Vás, zda je možné ihned po vysoké škole nastoupit do státní správy? O jakou práci je možné se s Vaším studijním oborem ucházet? Jak probíhají výběrová řízení v režimu zákona o státní službě, jak v režimu zákoníku práce a jaký je mezi nimi rozdíl? Jaké možnosti, výhody a podmínky státní správa svým zaměstnancům poskytuje?

• Chtěli byste už při studiu nahlédnout pod pokličku fungování ministerstva a jeho odborných agend jako stážisti?

• Seminářem Vás provedou personalisté MZe a zároveň se zde setkáte s absolventem AF/zaměstnancem MZe a studentem AF/stážistou na MZe.

Středa 17. 10. 2018
15-17 h
Agronomická fakulta Mendelovy univerzity v Brně

Zemědělská 1, Brno
Budova C, učebna C O2

letak-ms-zemedelstvi-kurzy.jpg

Kariéra ve státní správě
Termín: 17.10.2018, 15:00, 17:00
Mendelova univerzita v Brně, Zemědělská 1, 613 00 Brno

Stav kurzu: Volná místa

Kurzy a semináře AF

Nejste si jisti, zda je Kariéra ve státní správě to pravé? Prohlédněte si tedy i další školení a kurzy v sekci Kurzy a semináře AF

Přihlašovací formulář na Kariéra ve státní správě

Pokud jste se již v minulosti na nějakou událost na kurzy.mendelu.cz registrovali, nevyplňujte formulář znovu a pouze se přihlaste.

Titul Jméno Příjmení Titul za jménem

+420123456789

jmeno@domena.cz

Kontrolní kód

Odebírat novinky z této oblasti vzdělávání.

Po odeslání přihlášky na tuto událost bude její rekapitulace odeslána na váš e-mail.