Aqua aerobic

Kurz aqua aerobicu pro zaměstnance a doktorandy MENDELU a širokou veřejnost v přechodové vodě bazénu ZŠ Milénova. Kurz trvá 10 týdnů.


 

Termín: 18.2.2020, 18:00 - 5.5.2020, 19:00; ZŠ Milénova, 808/14, Lesná, 638 00 Brno


sport-aqua-aero.jpgO kurzu

Aqua aerobic je zábavná forma cvičení, která využívá přirozeného odporu a vztlaku vody a představuje nenásilnou, ale účinnou formu fyzické zátěže. Hodí se pro děvčata i kluky  s různou úrovní fyzické zdatnosti. Řadí se do skupiny kondičně-rehabilitačních programů, využívá i prvky fitness a gymnastiky s použitím hudebního doprovodu a různých vodních pomůcek.

Cvičení probíhá v přechodové vodě s dosahem na dno a výškou vody přibližně do úrovně prsou. Cvičení nevyžaduje speciální plavecké dovednosti, protože se využívají nadlehčovací pomůcky. Je však nutné umět plavat! 

Kurz je zaměřen na nácvik a zdokonalení základních prvků aqua aerobiku v přechodové vodě, krátké krokové vazby, silový trénink s odporovými pomůckami, cvičení pro jednotlivce, ve dvojicích a ve skupině s různými vodními pomůckami. 

Vybavení

S sebou sportovní jednodílné plavky, pantofle k vodě s čistou podrážkou, láhev s pitím, ručník. K dispozici nadlehčovací a odporové pomůcky.

Cíl kurzu

Cílem cvičení je zlepšení všech složek fyzické zdatnosti: svalová vytrvalost a síla, správné držení těla, aerobní kapacita, pružnost kloubů a také nervosvalová koordinace, psychická relaxace.

Odborný instruktorka

Linda Kopencová

Termín

18.2.-5.5.2020, úterý 18.00- 19.00 hodin

Cena

1000,- Kč

Uhraďte dle pokynů, které obdržíte v potrvzovací e-mailové zprávě po ověření a evidenci přihlášky.

Poplatek je nutné uhradit nejpozději týden před zahájením kurzu! Při nepřipsání platby na účet do požadovaného data, bude přihláška stornována. Není možné navštěvovat kurz bez zaplacení. Na první hodině bude instruktor požadovat potvrzení o zaplacení kurzu. Úhrada poplatku není vratná. 

Přihlášení

Od 20.1.-13.2.2020. vyplněním přihlašovacího formuláře viz níže. Přihláška je závazná.

Ihned po přihlášení Vám na uvedený email přijde potvrzovací zpráva s heslem a později po ověření a evidenci přihlášky informace k platbě a kontaktní údaje. Pro změnu/zrušení přihlášky se přihlašte do portálu ZDE svou e-mailovou adresou a zaslaným heslem. Osobní správu přihlášky lze provádět nejdéle týden od přihlášení. 

STUDENTI PREZENČNÍ FORMY STUDIA NA MENDELU MAJÍ MOŽNOST SE DO TOHOTO SPORTU PRIMÁRNĚ PŘIHLÁSIT PŘES UIS DO SPORTOVNÍ AKTIVITY.


Rekapitulace důležitých informací

Aqua aerobic
Termín: 18.2.2020, 18:00 - 5.5.2020, 19:00
ZŠ Milénova, 808/14, Lesná, 638 00 Brno
Cena: 1 000 Kč

Stav kurzu: Vypršel termín pro podání přihlášky

uložit do kalendáře

 

Tento seminář je akreditovaný a proto je nutné v přihlášce vyplnit datum a místo narození účastníka semináře.


Kurzy Centra sportovních aktivit

Nejste si jisti, zda je Aqua aerobic to pravé? Prohlédněte si tedy i další školení a kurzy v sekci Kurzy Centra sportovních aktivit

 

Na tuto událost již není možné se přihlásit