Paddleboarding

Kurz Paddleboardingu je určen pro začátečníky i mírně pokročilé, pro všechny milovníky vodních sportů. Paddleboarding je vodní sport, při kterém jezdec na prkně podobném surfovému longboardu používá k pohybu vpřed dlouhého pádla. Rovněž je někdy zkráceně nazýván SUP (Stand Up Paddle = pádlování ve stoje). Paddleboarding je sportem, při kterém člověk rovnoměrně zapojuje celé tělo, zlepší smysl pro rovnováhu ...

Termín: 18.4.2018, 10:00 - 6.6.2018, 11:30; Veslařská ulice, u mostu přes Svratku,Brno-Komín

Kurz je určen pro všechny začátečníky i mírně pokročilé.

Po skončení kurzu, budou mít studenti základní znalosti ohledně paddleboardingu a bezpečného pohybu na vodě.
Předpokládá se, že zájemci o kurz budou PLAVCI.

- teoretické seznámení se s paddleboardingem, základy pádlování
- základy bezpečného pohybu na vodě, záchrana
- rozcvičení, protažení
- praktické seznámení se s paddleboardingem na řece
- stabilizační cviky, pro posílení rovnováhy při paddleboardingu
- základní techniky pádlování na paddleboardu
- pohyb na paddleboardu směrem vpřed, otáčení
- prohlubování získaných znalostí
- kondiční paddleboarding

Veškeré vybavení potřebné k absolvování kurzu (paddleboard, pádlo, vesta, popř.: neopren) bude zabezpečeno z naší strany.

Možnost převlečení přímo na místě.

Adresa sportoviště

Vodácké centrum Water Element, Veslařská ulice, u mostu přes Svratku, Brno - Komín

Odborný instruktor

Pavel Vrátníček

Tel. +420 737 332 592

Platí se v hotovosti při první schůzce.

Přihlášení a důležité informace

Elektronické přihlášení 22.1. do 15.4.2018 vyplněním přihlašovacího formuláře viz níže. Přihláška do kurzu je závazná.

Ihned po přihlášení Vám na uvedený email přijde potvrzovací zpráva s heslem a později po ověření a evidenci přihlášky i informace k platbě a kontaktní údaje. Pro změnu/zrušení přihlášky se přihlašte do portálu ZDE svou e-mailovou adresou a zaslaným heslem. Osobní správu přihlášky lze provádět nejdéle týden od přihlášení.

Termín zahájení výuky:  18.4.2018

Paddleboarding
Termín: 18.4.2018, 10:00 - 6.6.2018, 11:30
Veslařská ulice, u mostu přes Svratku,Brno-Komín