Najdi svůj skrytý potenciál!

Série workshopů zaměřených na podporu osobního potenciálu, motivace ke studiu, zdokonalení klíčových dovedností, rozvoje kreativity - zkrátka naučíte se vše "Co je pro úspěch nezbytné, ale ve škole se to neučí".

Termín: 18.10.2018 - 6.12.2018; Mendelova univerzita v Brně, Zemědělská 1, 613 00 Brno

Na 1. workshopu (18. 10.) zdokonalíte své prezentačních dovednosti. Čeká vás úvod do rétoriky, jednoduché návody na práci s hlasem a praktický nácvik před kamerou.

Na 2. workshopu (1. 11.) prozkoumáte svoji profesní orientaci a najdete své silné stránky. Naučíte se napsat kreativní životopis a vytvoříte si osobní portfolio.

3. setkání ( 29. 11.) vám ukáže jak na pracovní pohovor ideálně bez stresu. Jak při něm komunikovat, čemu se naopak vyhnout, čím zaujmout.

4. závěrečný workshop (6. 12.) nabídne tato témata: Kolo pracovní rovnováhy / Ukázku zážitkových technik a Práci s cíli.

Workshopy vás provedou:
PaedDr. Miluše Těthalová, lektorka, profesionální koučka, kariérová poradkyně - www.mt-kouc.cz
Veronika Hollerová, novinářka, moderátorka, profesionální koučka, odborník v oblasti médií - www.veronikahollerova.cz

Pro studenty AF MENDELU jsou workshopy zdarma. Místo konání pavilon M (místnost M2.11 - 18. 10., M2.12 - 1. 11., 29. 11., 6. 12.), doporučený počet účastníků - 12.

Nutná registrace na
romana.jaluvkova@mendelu.cz, nebo v Kariérním centru AF MENDELU.

Termín: 18.10.2018 - 6.12.2018
Mendelova univerzita v Brně, Zemědělská 1, 613 00 Brno

Kurzy a semináře AF

Nejste si jisti, zda je Najdi svůj skrytý potenciál! to pravé? Prohlédněte si tedy i další školení a kurzy v sekci Kurzy a semináře AF