Běh rektorky - ZAMĚSTNANKYNĚ MENDELU 50+

Zveme Vás na III. ročník Běhu rektorky, který se uskuteční v sobotu 19. 9. 2020 v Botanické zahradě a arboretu MENDELU. Jedinečná trať, skvělá atmosféra a výborné zázemí. Kromě dětských běhů a hlavního závodu na 4 km pro studenty a zaměstnance je připravený i štafetový běh na 4×1 km. Tohoto závodu se mohou účastnit také rodinní příslušníci zaměstnanců (manžel/ka, partner/ka, děti od 15 let).

Termín: 19.9.2020; Botanická zahrada a arboretum, Třída generála Píky 1, Brno

Podmínky registrace

• Vyplnění registrační příhlášky

Kontaktní osoba: Zuzana Podnecká

Harmonogram běhů a více informací: behrektorky.mendelu.cz
mapa-zavodu.jpg

Běh rektorky - ZAMĚSTNANKYNĚ MENDELU 50+
Termín: 19.9.2020
Botanická zahrada a arboretum, Třída generála Píky 1, Brno

Stav kurzu: Volná místa

Nejste si jisti, zda je Běh rektorky - ZAMĚSTNANKYNĚ MENDELU 50+ to pravé? Prohlédněte si tedy i další školení a kurzy v sekci Kurzy Centra sportovních aktivit

Přihlašovací formulář na Běh rektorky - ZAMĚSTNANKYNĚ MENDELU 50+

Pokud jste se již v minulosti na nějakou událost na kurzy.mendelu.cz registrovali, nevyplňujte formulář znovu a pouze se přihlaste.

Titul Jméno Příjmení Titul za jménem

+420123456789

jmeno@domena.cz

Kontrolní kód

Odebírat novinky z této oblasti vzdělávání.

Po odeslání přihlášky na tuto událost bude její rekapitulace odeslána na váš e-mail.