Párové tance

Kurz pro všechny zájemce o tanec z řad doktorandů a zaměstnanců MENDELU a široké veřejnosti, pro pokročilé i začátečníky.

Termín: 20.2.2020, 20:00 - 7.5.2020, 21:00; Areál CSA, Hala B1, Jana Babáka 5, 616 00 Brno

sport-salsa.jpgKurz tvoří výuka klasických tanců a karibských a latinsko-amerických tanců: valc, valšík, jive, salsa cubana, salsa  linea, bachata, zouk, merengue,  tango-

Tančí se ve sportovní obuvi, která je šetrná pro povrchy, nebo možno tančit bosky. Z organizačních důvodů je lepší mít stálého tanečního partnera od začátku kurzu, ale nebojte se přihlásit i sami.

Kurz je zaměřen na nácvik a zdokonalení základních kroků pro jednotlivce, v páru i ve skupině.

Cílem je rozvoj a zlepšení pohybových schopností a tanečních dovedností, rozvoj koordinačních schopností a rozvoj senzorického vnímání a zvládnutí choreografie, dovednosti vázané na rytmus hudby.

Sportovní obuv a sportovně-taneční oděv, ručník a pití. ZÁKAZ POUŽÍVÁNÍ DÁMSKÉ SPOLEČENSKÉ OBUVI S PODPATKAMA!!!

Podnecká Zuzana

Odborný instruktor

Nicole Bohatová

20.2. - 7.5.2020, čtvrtek 20:00-21:00 hodin

Poplatek je nutné uhradit nejpozději týden před zahájením kurzu! Při nepřipsání platby na účet do požadovaného data, bude přihláška stornována. Není možné navštěvovat kurz bez zaplacení. Na první hodině bude instruktor požadovat potvrzení o zaplacení kurzu. Úhrada poplatku není vratná.

Od 20.1. do 13.2. vyplněním přihlašovacího formuláře viz níže. Přihláška je závazná.

Párové tance
Termín: 20.2.2020, 20:00 - 7.5.2020, 21:00
Areál CSA, Hala B1, Jana Babáka 5, 616 00 Brno

Stav kurzu: Volná místa

Nejste si jisti, zda je Párové tance to pravé? Prohlédněte si tedy i další školení a kurzy v sekci Kurzy Centra sportovních aktivit

Přihlašovací formulář na Párové tance

Pokud jste se již v minulosti na nějakou událost na kurzy.mendelu.cz registrovali, nevyplňujte formulář znovu a pouze se přihlaste.

Titul Jméno Příjmení Titul za jménem

+420123456789

jmeno@domena.cz

Kontrolní kód

Odebírat novinky z této oblasti vzdělávání.

Po odeslání přihlášky na tuto událost bude její rekapitulace odeslána na váš e-mail.