vedený přímo administrátory z EK a za účasti úspěšných řešitelů z předchozích výzev z celé ČR PROGRAM BUDE UPŘESNĚN!!

Termín: 21.1.2020, 10:00, 12:00; Mendelova univerzita v Brně, pavilon M, nejvyšší patro M2.12.

Akce "Marie Skłodowska-Curie" (Marie Skłodowska-Curie Actions, MSCA) tvoří s rozpočtem 6,2 mld. euro nezanedbatelnou část 1. pilíře programu H2020. Jejich cílem je podpořit lidské zdroje, mobilitu, další vzdělávání a profesní růst výzkumných pracovníků v Evropském výzkumném prostoru. Podpora je zacílena na všechny vědní obory (bottom-up přístup).

Poslední výzva Marie Skłodowska-Curie Research and Innovation Staff Exchange (RISE 2020) bude vyhlášena 5.12.2019 a bude trvat do 28.dubna 2020.

Jde o mezinárodní a mezisektorové výměnné pobyty pracovníků v délce 1-12 měsíců v rámci společného výzkumného projektu. Účastnit se mohou jak začínající, tak zkušení výzkumní pracovníci, případně řídící, administrativní a techničtí pracovníci, kteří jsou zapojeni do výzkumných a/nebo inovačních aktivit na vysílající instituci po dobu alespoň jednoho měsíce před vysláním na výměnný pobyt. Komise tak chce podpořit vzájemné propojování znalostí a mezinárodní i mezisektorovou výměnu zkušeností a znalostí.

Podrobnosti k výzvě RISE 2020  zde.

Termín: 21.1.2020, 10:00, 12:00
Mendelova univerzita v Brně, pavilon M, nejvyšší patro M2.12.

Stav kurzu: Volná místa

Semináře Projektové oddělení

Nejste si jisti, zda je Seminář pro žadatele výzvy Marie Sklodovska – Curie Actions in H2020 (RISE 2020) to pravé? Prohlédněte si tedy i další školení a kurzy v sekci Semináře Projektové oddělení

Přihlašovací formulář na Seminář pro žadatele výzvy Marie Sklodovska – Curie Actions in H2020 (RISE 2020)

Pokud jste se již v minulosti na nějakou událost na kurzy.mendelu.cz registrovali, nevyplňujte formulář znovu a pouze se přihlaste.

Titul Jméno Příjmení Titul za jménem

+420123456789

jmeno@domena.cz

Kontrolní kód

Odebírat novinky z této oblasti vzdělávání.

Po odeslání přihlášky na tuto událost bude její rekapitulace odeslána na váš e-mail.