Brno Ph.D. Talent je soutěž o tříletá stipendia pro studenty v 1. roce doktorského studia přírodních a technických věd. Do soutěže se stojí za to přihlásit nejen kvůli stipendiu, je to i skvělá příležitost si vytvořit plán vašeho doktorského projektu a nechat si jej zhodnotit nezávislými mezinárodními hodnotiteli.

Termín: 21.6.2017, 14:00, 15:30; Mendelova univerzita v Brně, Zemědělská 5, 613 00 Brno, Pavilon M zasedací místnosti AF – nejvyšší patro M 2.12.

OBSAH: dozvíte se vše o programu, proč za to stojí se přihlásit, jak se přihlásit a podíváme se, jak by měla vypadat ideální přihláška do soutěže.

Semináře se zúčastní i úspěšná žadatelka o stipendium a podělí se o své zkušenosti z procesu přípravy žádosti.

PRO KOHO: Uchazeče o doktorské studium a jejich školitele.

Termín: 21.6.2017, 14:00, 15:30

Semináře Projektového centra

Nejste si jisti, zda je PŘEDNÁŠKA o BRNO Ph.D. Talent - soutěž o stipendia pro doktorandy a jak v ní uspět to pravé? Prohlédněte si tedy i další školení a kurzy v sekci Semináře Projektového centra