Běh rektorky - ZAMĚSTNANKYNĚ MENDELU 40–49 let

Zveme Vás na II. ročník Běhu rektorky, který se uskuteční v sobotu 21. 9. 2019 v Botanické zahradě a arboretu MENDELU. Jedinečná trať, skvělá atmosféra a výborné zázemí.

Termín: 21.9.2019; Botanická zahrada a arboretum, Třída generála Píky 1, Brno

Jsou tři hlavní důvody, proč byste si letošní II. ročník Běhu rektorky rozhodně neměli nechat ujít. Loni se akce zúčastnilo na 400 závodníků všech věkových kategorií. Přihlaste se i Vy!

Místo startu a cíle

• Botanická zahrada a arboretum, Třída generála Píky 1, Brno.
  • Běží se okruh o délce 1 km.
  • Hlavní závod 4 okruhy, rodinný závod 1 okruh.

Běhu rektorky se mohou kromě studentů a zaměstnanců MENDELU účastnit také rodinní příslušníci zaměstnanců. Kromě hlavního závodu na 4 km, který mohou účastníci běžet za sebe nebo za tým, je totiž připravený i rodinný "open" závod na 1 km.

Soutěžit se bude v několika věkových kategoriích dětí i dospělých. Registrujte se do 31. 7. 2019 a získejte tričko s motivem závodu.

Podmínky registrace

• Startovné 100 Kč
  • Vyplnění registrační příhlášky níže

Úhrada poplatku je možná pouze bankovním převodem na základě informací zaslaných mailem po akceptování Vaši registrace.

Potvrzení o zaplacení startovného zasílejte na email behrektorky@mendelu.cz

Kontaktní osoba: Zuzana Podnecká

Harmonogram běhů a více informací: behrektorky.mendelu.cz

mapa-zavodu.jpg