Zumba

Sportovní kurz pro všechny zájemce o dynamický tanec pod vedením profesionální instruktorky. Kurz je určen pro zaměstnance a doktorandy MENDELU a širokou veřejnost.


 

Termín: 22.2.2018, 18:00 - 26.4.2018, 19:00; Areál CSA, budova B, sál B2, Jana Babáka 5, 616 00 Brno


O kurzu

Zumba je moderní dynamický fitness program, který v sobě spojuje prvky aerobního cvičení a latinsko-amerických tanců. Využívá základní kroky salsy, reggaetonu, merengue a cumbie (v pokročilejších hodinách se zapojí další prvky, např. břišních tanců či tanga). Zumba je založena na principu přerušovaného kardio tréninku, kde se střídá svižná část s pomalou a v této kombinaci dochází ke spalování tuků a efektivnímu formování celého těla

Cíl kurzu

Seznámení se základními tanečními prvky a následná vazba do krokových sekvencí a do jednoduchých choreografií v dynamickém tempu s hudebním doprovodem pod vedením instruktora.

Vybavení

Pohodlný sportovní oděv, ručník, pití.

Kontaktní osobazumba1.jpg

Mgr. Marta Drozdková

Odborná instruktorka: 

Termín

22.2. - 26.4.2018, čtvrtek 18.00-18.00 hodin

Cena

800,- Kč

Uhraďte dle pokynů, které obdržíte v potrvzovací e-mailové zprávě po ověření a evidenci přihlášky.

Poplatek je nutné uhradit nejpozději týden před zahájením kurzu! Při nepřipsání platby na účet do požadovaného data, bude přihláška stornována. Není možné navštěvovat kurz bez zaplacení. Na první hodině bude instruktor požadovat potvrzení o zaplacení kurzu. Úhrada poplatku není vratná. 

Přihlášení

Od 22.1. do 13.2.2018 vyplněním přihlašovacího formuláře viz níže. Přihláška je závazná.

Ihned po přihlášení Vám na uvedený email přijde potvrzovací zpráva s heslem a později po ověření a evidenci přihlášky informace k platbě a kontaktní údaje. Pro změnu/zrušení přihlášky se přihlašte do portálu ZDE svou e-mailovou adresou a zaslaným heslem. Osobní správu přihlášky lze provádět nejdéle týden od přihlášení. 

STUDENTI PREZENČNÍ FORMY STUDIA NA MENDELU MAJÍ MOŽNOST SE DO TOHOTO SPORTU PRIMÁRNĚ PŘIHLÁSIT PŘES UIS DO SPORTOVNÍ AKTIVITY.

Uložit Uložit

Rekapitulace důležitých informací

Zumba
Termín: 22.2.2018, 18:00 - 26.4.2018, 19:00
Areál CSA, budova B, sál B2, Jana Babáka 5, 616 00 Brno
Cena: 800 Kč

Stav kurzu: Vypršel termín pro podání přihlášky

uložit do kalendáře

 

Kurzy Centra sportovních aktivit

Nejste si jisti, zda je Zumba to pravé? Prohlédněte si tedy i další školení a kurzy v sekci Kurzy Centra sportovních aktivit

 

Na tuto událost již není možné se přihlásit