Golf pokročilí

Kurz golfu určený pro mírně pokročilé-pokročilé hráče golfu, kteří už mají adekvátní zkušenost s hrou. Kurz bude probíhat pod vedením profesionální trenérky golfu Mgr. Jany Giacintové, členky PGAC.

Termín: 22.2.2018 - 26.4.2018; Indoor hala, pavilon H, BVV/ Žabovřesky- Veslařská 25, Kaskáda

Kurz je určen studentům, kteří již absolvovali 1 semestr výuky nebo mají adekvátní zkušenost s golfem. Hraje se na 6 jamek na golfovém hřišti Kaskáda (6. - 10. týden).

Zdokonalení hry středními železy, dlouhá hra, hra z písku, chip, pitch, putt. Lekce se odehrávají z 80% na drivingu a 20% na akademii.

Doporučený oděv je pohodlné sportovní oblečení a sportovní obuv úměrná počasí. Doporučená golfová rukavice a kšilt. Golfové hole a míčky jsou zahrnuty v ceně kurzu, není podmínkou mít své vlastní.

Adresa sportoviště

Indoor hala, pavilon H, BVV / Driving Žabovřesky - Veslařská 25

Akademie Kaskáda - autobus městské dopravy č. 302, odjezd ze stanoviště autobusů ZOO Bystrc

GPS: 49°16'45"N • 16°31'35"E

Odborný instruktor

golf.jpg

Mgr. Jana Giacintova

dotazy: jgiacintova@seznam.cz

telefon: 603 829 043

Cena zahrnuje neomezený počet míčků, vstup do areálu, pronájem holí a trenéra.

Platí se v hotovosti při první schůzce.

Přihlášení a důležité informace

Elektronické přihlášení od 22.1.- 13.2.2018 vyplněním přihlašovacího formuláře viz níže. Přihláška do kurzu je závazná.

Ihned po přihlášení Vám na uvedený email přijde potvrzovací zpráva s heslem a později po ověření a evidenci přihlášky i informace k platbě a kontaktní údaje. Pro změnu/zrušení přihlášky se přihlašte do portálu ZDE svou e-mailovou adresou a zaslaným heslem. Osobní správu přihlášky lze provádět nejdéle týden od přihlášení.

Termíny kurzů pro pokročilé:

POKROČILÍ             Čtvrtek: 12:00-13:15 : indoor /trénink na Kaskádě drivingu- pokročilí
Výuka bude probíhat v týdnu od 22. 2. 2018, zahájení v indoor hale Výstaviště, pavilon H

MÍRNĚ POKROČILÍ    Pátek: 13:00- 14:15 mírně pokročilí, Indoor/Žabovřesky, Kaskáda
Výuka bude probíhat v týdnu od 23. 2. 2018, zahájení v indoor hale Výstaviště,pavilon H

Mírně pokročilí: (MP) typ hodiny je určen studentům, kteří již absolvovali 1 semestr výuky nebo mají adekvátní zkušenost s golfem. Hra 6 jamek na golfové akademii Kaskáda 6. - 10. týden.

Platba v první hodině výuky!

Golf pokročilí
Termín: 22.2.2018 - 26.4.2018
Indoor hala, pavilon H, BVV/ Žabovřesky- Veslařská 25, Kaskáda
Cena: 3 400 Kč

Tento seminář je akreditovaný a proto je nutné v přihlášce vyplnit datum a místo narození účastníka semináře.

Nejste si jisti, zda je Golf pokročilí to pravé? Prohlédněte si tedy i další školení a kurzy v sekci Kurzy Centra sportovních aktivit