Intenzivní jazykový kurz AJ pro mírně pokročilé

Nebojte se angličtiny, nedejte na předsudky, zapomeňte na špatné (dřívější) zkušenosti, nemějte strach mluvit před „cizími“ lidmi. Aby pro Vás angličtina nebyla strašákem ale příjemnou aktivitou v každodenním životě, připravili jsme pro Vás na Provozně ekonomické fakultě Mendelovy univerzity v Brně intenzivní kurz anglického jazyka pro mírně pokročilé.

Termín: 23.1.2017, 15:00 - 27.1.2017, 18:15; Mendelova univerzita v Brně, Zemědělská 1, Brno, budova Q

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

Provozně ekonomická fakulta Mendelovy univerzity v Brně si Vás dovoluje pozvat na intenzivní kurz angličtiny pro mírně pokročilé. Máte-li zájem získat nové znalosti, osvěžit si ty stávající a zdokonalit se v nich za krátkou dobu, potom je tato nabídka určena právě pro Vás!

Abychom Vám usnadnili výběr správného intenzivního kurzu AJ (na PEF jich pořádáme více, pro různé stupně pokročilosti), můžete se sami pokusit vyplnit rozřazovací test a podle něho zvolit, který typ kurzu je pro Vás ten ideální. Více viz v přiložených dokumentech. (TEST a KLÍČ)

Cíl kurzu:

zopakovat a procvičit základní jevy anglické gramatiky (základní slovesné časy, modální slovesa, přídavná jména a příslovce, trpný rod a základní typy vět), prohloubit okruh slovní zásoby z oblasti každodenního života (životní styl, práce a studium, zájmy, cestování, kultura, počasí, zdraví apod.) a zlepšit komunikační dovednosti. Kurz bude doplněn řadou praktických cvičení.

Informace ke kurzu:

• Kurz vyučuje PhDr. Ivana Tulajová, která je zkušená lektorka kurzů všech stupňů pokročilosti na vysokých školách vč. MENDELU.
  • Výuka probíhá v klimatizovaných prostorách přímo na PEF, Mendelově univerzitě v Brně, Zemědělská 1, Brno.
  • Týdenní intenzivní kurz bude probíhat v odpoledních hodinách – v lednu 2017.

Počet hodin kurzu:

20 hodin (4 hodiny denně).

Termíny výuky:

mírně pokročilí 23. 1. – 27. 1. 2017 vždy od 15:00 do 18:15.

Cena kurzu:

2.500 Kč

Informace k platbě kurzovného:

Cena kurzu je splatná do 20. 1. 2017.

Platbu kurzovného proveďte na náš účet s následujícími údaji.

Číslo účtu: 7200310267/0100
Konstantní symbol: 0379
Variabilní symbol:  = vaše ID číslo z přihlášky bez písmene (pouze čísla). Potvrzení přihlášky je zasláno na zadaný mail.
Název a sídlo banky: Komerční banka pobočka Brno, Merhautova ul.

Věnujte pozornost zejména číslu účtu a pak také variabilnímu symbolu (jímž je vaše ID číslo z vaší přihlášky). V případě chybných údajů při platbě by vaše platba mohla být chybně zaúčtována, což by mohlo vést k vaší neúčasti na kurzu.

V případě dalších dotazů se obracejte na email: pavel.semerad@mendelu.cz

Těšíme se na Vaši účast a přejeme příjemnou zimu!

Pavel Semerád

Provozně ekonomická fakulta
Mendelova univerzita v Brně

Intenzivní jazykový kurz AJ pro mírně pokročilé