Golf začátečníci

Kurz golfu určený pro začátečníky pod vedením profesionální trenérky golfu Mgr. Jany Giacintové, členky PGAC.

Termín: 23.2.2018 - 27.4.2018; Indoor hala, pavilo H, BVV/ Driving Žabovřesky, Veslařská 25

Kurz je určen studentům, kteří nemají žádnou zkušenost s golfem či nemají vybudovaný základní stereotyp golfového švihu. Lekce se odehrávají pouze na drivingu.

Hra středními železy, patování, naučení se základům čipu. Výuka se odehrává pouze na drivingu.

Doporučený oděv je pohodlné sportovní oblečení a sportovní obuv úměrná počasí. Do indooru obuv s čistou podrážkou! Doporučená golfová rukavice a kšilt.

Golfové hole a míčky jsou zahrnuty v ceně kurzu, není podmínkou mít své vlastní.

Adresa sportoviště

Indoor - pavilon H, BVV a Driving Žabovřesky -  Veslařská 25

Odborný instruktor golf.jpg

Mgr. Jana Giacintova

dotazy: jgiacintova@seznam.cz

telefon: 603 829 043

Cena zahrnuje 15 hodin výuky, neomezený počet míčků, vstup do areálu, pronájem holí a trenéra.

Platí se v hotovosti při první schůzce.

Přihlášení a důležité informace

Elektronické přihlášení od 22.1. do 13.2.2018 vyplněním přihlašovacího formuláře viz níže. Přihláška do kurzu je závazná.

Ihned po přihlášení Vám na uvedený email přijde potvrzovací zpráva s heslem a později po ověření a evidenci přihlášky i informace k platbě a kontaktní údaje. Pro změnu/zrušení přihlášky se přihlašte do portálu ZDE svou e-mailovou adresou a zaslaným heslem. Osobní správu přihlášky lze provádět nejdéle týden od přihlášení.

Termíny kurzů pro začátečníky:

pátek 11.00-12.30, Indoor/ Driving Žabovřesky

Golf začátečníci
Termín: 23.2.2018 - 27.4.2018
Indoor hala, pavilo H, BVV/ Driving Žabovřesky, Veslařská 25
Cena: 3 400 Kč

Tento seminář je akreditovaný a proto je nutné v přihlášce vyplnit datum a místo narození účastníka semináře.

Nejste si jisti, zda je Golf začátečníci to pravé? Prohlédněte si tedy i další školení a kurzy v sekci Kurzy Centra sportovních aktivit