Základní technické kompetence v programu SPSS

V rámci semináře je představen nejprve princip práce s daty v programu SPSS a následně je pozornost věnována aplikacím, např. shluková analýza, faktorová analýza či logistická regrese. Účastníci mohou v rámci přihlášky navrhnout okruhy, o které by měly zájem.

Termín: 23.5.2019, 9:00, 15:00; Mendelova univerzita v Brně, Zemědělská 5, 613 00 Brno

Semináře vede Ing. Jakub Šácha, Ph.D.

Čas konání semináře: 23. 5. 2019 v blocích od 9:00 do 11:30 a od 12:00 do 15:00.

Místo konání: PEF MENDELU, učebna bude upřesněna

Základní technické kompetence v programu SPSS
Termín: 23.5.2019, 9:00, 15:00
Mendelova univerzita v Brně, Zemědělská 5, 613 00 Brno