Street workout

Kurz určený pro zaměstnance a doktorandy MENDELU i širokou veřejnost. Kurz probíhá na venkovním streetoutovém hřišti u kolejí JAK, Kohoutova 1550/5-11, 61300 Brno.

Termín: 23.9.2019, 16:30 - 11.11.2019, 18:00; Koleje JAK, Kohoutova 1550/5-11

Street workout je sportovní aktivita s vlastní vahou těla, která zahrnuje různé cviky na veřejných sportovních hřištích, především na hrazdě, bradlech, žebřinách, horizontálních žebřících, kruzích a jiných konstrukcích, nebo i bez jejich použití (na zemi). Hlavní důraz je kladen na cvičení s vlastní vahou, rozvoj síly a vytrvalosti.

Cíl: naučit se správnou techniku základních cviků na bradlech, kruzích a hrazdách. Dalším cílem je rozvoj síly celého těla.

S sebou:sportovní oblečení, pití, ručník

Mgr. Michal Brzobohatý

23.9. - 11.11.2019, PONDĚLÍ 16:30 - 18:00 hodin

Kurz probíhá hodinu a půl v 8 termínech.

Poplatek je nutné uhradit nejpozději týden před zahájením kurzu! Není možné navštěvovat kurz bez zaplacení. Na první hodině bude instruktor požadovat potvrzení o zaplacení kurzu. Úhrada poplatku není vratná.

Od 22.8. - 18.9.2019 vyplněním přihlašovacího formuláře viz níže. Přihláška je závazná.

Street workout
Termín: 23.9.2019, 16:30 - 11.11.2019, 18:00
Koleje JAK, Kohoutova 1550/5-11

Nejste si jisti, zda je Street workout to pravé? Prohlédněte si tedy i další školení a kurzy v sekci Kurzy Centra sportovních aktivit