Krav Maga

Sportovní kurz pro všechny zájemce o moderní, jednoduchý a účinný systém sebeobrany založený na přirozených intuitivních reakcích, praktických technikách a na reálných situacích boje. Krav maga je díky svým vynikajícím charakteristikám ideální souhrn sebeobranných metod pro muže i ženy, osoby mladé i staré, pro lidi více či méně fyzicky vybavené. Kurz je určen pro doktorandy a zaměstnance MENDELU a pro širokou veřejnost.


 

Termín: 23.9.2019, 16:30 - 2.12.2019, 17:30; Areál CSA, budovaB, sál B2, Jana Babáka 5, 616 00 Brno


O kurzu

Celý systém Krav Maga v sobě slučuje dvě integrální a na sebe navazující části: sebeobranu a boj zblízka v konfliktní situaci.

Krav Maga je nejefektivnější sebeobranný a taktický systém na světě díky jedinečnému logickému přístupu, snadnému na učení a zapamatování, je postaven na přirozených a intuitivních reakcích a snadno použitelný ve stresových situacích.
Cílem Krav Maga konceptu je ubránit sebe a své blízké proti ozbrojenému či neozbrojenému útoku a co nejrychleji utéci do bezpečí.

Cílem kurzu je

  • obrana proti úderům, kopům, úchopům a škrcení
  • obrana proti jednotlivci či skupině
  • obrana v postoji, na zemi a ve specifickém prostředí
  • obrana proti útoku nožem, tyčí, střelnou zbrani a improvizovanými zbraněmi

S sebou potřebujete pohodlné sportovní oblečení a čistou sportovní obuv, ručník, pití.

Kontaktní osoba

Mgr. Marta Drozdková

Odborný instruktor: David Volánek

Termín

23.9. - 2.12..2019, pondělí 16:30 - 17:30 hodin, 10 lekcí.

Cena

800,- Kč

Uhraďte dle pokynů, které obdržíte v potrvzovací e-mailové zprávě po ověření a evidenci přihlášky.

Poplatek je nutné uhradit nejpozději týden před zahájením kurzu! Při nepřipsání platby na účet do požadovaného data, bude přihláška stornována. Není možné navštěvovat kurz bez zaplacení. Na první hodině bude instruktor požadovat potvrzení o zaplacení kurzu. Úhrada poplatku není vratná. 

Přihlášení

Od 22.8. - 18.9. vyplněním přihlašovacího formuláře viz níže. Přihláška je závazná.

Ihned po přihlášení Vám na uvedený email přijde potvrzovací zpráva s heslem a později po ověření a evidenci přihlášky informace k platbě a kontaktní údaje. Pro změnu/zrušení přihlášky se přihlašte do portálu ZDE svou e-mailovou adresou a zaslaným heslem. Osobní správu přihlášky lze provádět nejdéle týden od přihlášení. 

STUDENTI PREZENČNÍ FORMY STUDIA NA MENDELU MAJÍ MOŽNOST SE DO TOHOTO SPORTU PRIMÁRNĚ PŘIHLÁSIT PŘES UIS DO SPORTOVNÍ AKTIVITY.

Rekapitulace důležitých informací

Krav Maga
Termín: 23.9.2019, 16:30 - 2.12.2019, 17:30
Areál CSA, budovaB, sál B2, Jana Babáka 5, 616 00 Brno
Cena: 800 Kč

Stav kurzu: Vypršel termín pro podání přihlášky

uložit do kalendáře

 

Kurzy Centra sportovních aktivit

Nejste si jisti, zda je Krav Maga to pravé? Prohlédněte si tedy i další školení a kurzy v sekci Kurzy Centra sportovních aktivit

 

Na tuto událost již není možné se přihlásit