Kick box

Kurz je určen pro zaměstnance a doktorandy naší univerzity i pro širokou veřejnost. Naučíte se bojový sport, který kombinuje tradiční bojová umění s boxerskými údery v převážně bezkontaktním provedení v dynamickém tempu!


 

Termín: 24.9.2019, 20:00 - 26.11.2019, 21:00; Centrum sportovních aktivit, budova B, sál B2, Jana Babáka 5, 616 00 Brno


O kurzu

Kick box představuje bojový sport, který kombinuje tradiční bojová umění s boxerskými údery. Jedná se o skupinovou pohybovou aktivitu buď v provedení fullkontakt nebo bezkontaktně s použitím specifických pomůcek, pro zvýšení fyzické kondice, s posílením a protažením celého těla, zlepšení koncentrace a navozením psychické pohody. Lze ho využít i v sebeobraně.

Kurz je zaměřen na nácvik a zdokonalování základní techniky vycházející z bojových umění, nácvik a zdokonalování techniky postojů, kopů, úderů a obranných krytů, bezkontaktní trénink, trénink ve dvojicích.

Cíl kurzu

Cílem je rozvoj a zlepšení pohybových schopností, rozvoj a zdokonalování silových, rychlostních a vytrvalostních schopností, rozvoj koordinačních schopností, kladný přístup k bojovému umění a chápání konfliktů, řešení konfliktních situací a respektování soupeře, posílení kardiovaskulárního systému, redukce stresu a agrese, pozitivní působení na zdravý osobní rozvoj.

Vybavení

Sportovní oděv a sportovní čistou obuv, ručník, pití. Všechny pomůcky a vybavení je k dispozici.

Kontaktní osobakick-box.jpg

Mgr. Marta Drozdková

Odborný instruktor

David Volánek

Termín

24.9. - 26.11., úterý 20.00-21.00 hodin

Cena

800,- Kč

Uhraďte dle pokynů, které obdržíte v potrvzovací e-mailové zprávě po ověření a evidenci přihlášky.

Poplatek je nutné uhradit nejpozději týden před zahájením kurzu! Při nepřipsání platby na účet do požadovaného data, bude přihláška stornována. Není možné navštěvovat kurz bez zaplacení. Na první hodině bude instruktor požadovat potvrzení o zaplacení kurzu. Úhrada poplatku není vratná. 

Přihlášení

Od 22.8. do 18.9. vyplněním přihlašovacího formuláře viz níže. Přihláška je závazná.

Ihned po přihlášení Vám na uvedený email přijde potvrzovací zpráva s heslem a později po ověření a evidenci přihlášky informace k platbě a kontaktní údaje. Pro změnu/zrušení přihlášky se přihlašte do portálu ZDE svou e-mailovou adresou a zaslaným heslem. Osobní správu přihlášky lze provádět nejdéle týden od přihlášení. 

STUDENTI PREZENČNÍ FORMY STUDIA NA MENDELU MAJÍ MOŽNOST SE DO TOHOTO SPORTU PRIMÁRNĚ PŘIHLÁSIT PŘES UIS DO SPORTOVNÍ AKTIVITY.


Rekapitulace důležitých informací

Kick box
Termín: 24.9.2019, 20:00 - 26.11.2019, 21:00
Centrum sportovních aktivit, budova B, sál B2, Jana Babáka 5, 616 00 Brno
Cena: 800 Kč

Stav kurzu: Vypršel termín pro podání přihlášky

uložit do kalendáře

 

Kurzy Centra sportovních aktivit

Nejste si jisti, zda je Kick box to pravé? Prohlédněte si tedy i další školení a kurzy v sekci Kurzy Centra sportovních aktivit

 

Na tuto událost již není možné se přihlásit