Streetdance

Sportovní kurz pro všechny zájemce o tanec v zrcadlovém sále CSA. Kurz je určený pro zaměstnance a doktorandy MENDELU a pro širokou veřejnost.


 

Termín: 24.9.2019, 20:00 - 26.11.2019, 21:00; Areál CSA, Hala B1, Jana Babáka 5, 616 00 Brno


O kurzu

Street dance nese název mnoha tanečních stylů. V kurzu se budou učit a zdokonalovat tance locking, hip hop, dancehall, popping, house s profesioální instruktorkou. Kurz bude probíhat v nové zrcadlovém sále s videoprojekcí. Lekce streetu obsahuje rozcvičku, zvládnutí základních kroků, jednoduchou choreografii a závěrečné rytmické protahování.

Cíl kurzu

Seznámení a zdokonalování jednotlivých tanečních stylů a jejich kombinace do krátkých choreografií s ohledem na úroveň koordinačních schopností. Cílem je koordinace pohybů v souladu s rytmem hudby a schopnost pohybového vyjádření v jednotlivých stylech. Po semestrálním tréninku lze domluvit vystoupení nacvičené choreografie!

Kontaktní osoba

Mgr. Marta Drozdková

street-dance2.jpg Odborná instruktorka: Dominika Pajgerová

Vybavení

Sportovní pohodlná obuv a oděv, ručník, pití.

Termín

24.9. - 26.11.2019, úterý 20.00 - 21.00 hodin

Cena

800,- Kč

Uhraďte dle pokynů, které obdržíte v potrvzovací e-mailové zprávě po ověření a evidenci přihlášky.

Poplatek je nutné uhradit nejpozději týden před zahájením kurzu! Při nepřipsání platby na účet do požadovaného data, bude přihláška stornována. Není možné navštěvovat kurz bez zaplacení. Na první hodině bude instruktor požadovat potvrzení o zaplacení kurzu. Úhrada poplatku není vratná. 

Přihlášení

Od 22.8. - 18.9.2019 vyplněním přihlašovacího formuláře viz níže. Přihláška je závazná.

Ihned po přihlášení Vám na uvedený email přijde potvrzovací zpráva s heslem a později po ověření a evidenci přihlášky informace k platbě a kontaktní údaje. Pro změnu/zrušení přihlášky se přihlašte do portálu ZDE svou e-mailovou adresou a zaslaným heslem. Osobní správu přihlášky lze provádět nejdéle týden od přihlášení. 

STUDENTI PREZENČNÍ FORMY STUDIA NA MENDELU MAJÍ MOŽNOST SE DO TOHOTO SPORTU PRIMÁRNĚ PŘIHLÁSIT PŘES UIS DO SPORTOVNÍ AKTIVITY.


Rekapitulace důležitých informací

Streetdance
Termín: 24.9.2019, 20:00 - 26.11.2019, 21:00
Areál CSA, Hala B1, Jana Babáka 5, 616 00 Brno
Cena: 800 Kč

Stav kurzu: Vypršel termín pro podání přihlášky

uložit do kalendáře

 

Kurzy Centra sportovních aktivit

Nejste si jisti, zda je Streetdance to pravé? Prohlédněte si tedy i další školení a kurzy v sekci Kurzy Centra sportovních aktivit

 

Na tuto událost již není možné se přihlásit