Seminář Technologická agentura program ÉTA

Seminář Technologická agentura program ÉTA na podporu aplikovaného společenskovědního a humanitního výzkumu, experimentálního vývoje a inovací.

Termín: 24.9.2019, 10:00, 12:00; Mendelova univerzita v Brně, Zemědělská 1, 613 00 Brno, Pavilon M, nejvyšší patro . zasedací místnost M 2.12.

Program podporuje zapojení společenských a humanitních věd do projektů aplikovaného výzkumu, experimentálního vývoje, které jsou přínosné pro udržení a zvyšování kvality života člověka v reakci na dynamické společenské, ekonomické, globalizační, kulturní nebo technologické proměny. V rámci programu budou podpořeny projekty, které jsou zaměřeny na jeden nebo více níže uvedených aspektů:

• využívají přínosů multidisciplinárních přístupů,
  • propojují výzkum technického a netechnického charakteru,
  • vytěžují potenciál výstupů základního výzkumu k aplikacím.

Program semináře:

Ing. Šárka Dvořáková, Ph.D.:

Zaměření programu

Novinky v programu Éta

Aplikační garant

Způsobilé náklady

Míra podpory

Druhy výsledků podporované programem ÉTA

Náležitosti návrhu projektu a postup jeho odeslání

Časový harmonogram soutěže na MENDELU

Dotazy k soutěži

Proces hodnocení – hodnotící kritéria

Seminář Technologická agentura program ÉTA
Termín: 24.9.2019, 10:00, 12:00

Stav kurzu: Volná místa

Semináře Projektové oddělení

Nejste si jisti, zda je Seminář Technologická agentura program ÉTA to pravé? Prohlédněte si tedy i další školení a kurzy v sekci Semináře Projektové oddělení

Přihlašovací formulář na Seminář Technologická agentura program ÉTA

Pokud jste se již v minulosti na nějakou událost na kurzy.mendelu.cz registrovali, nevyplňujte formulář znovu a pouze se přihlaste.

Titul Jméno Příjmení Titul za jménem

+420123456789

jmeno@domena.cz

Kontrolní kód

Odebírat novinky z této oblasti vzdělávání.

Po odeslání přihlášky na tuto událost bude její rekapitulace odeslána na váš e-mail.