AEROBIC MIX

Kurz je určený pro zaměstnance a doktorandy MENDELU i širokou veřejnost. V aerobním tempu při dynamické hudbě projdete např. basic aerobik, power aerobic, aerobic na bosu, symetrickou a asymetrickou choreografii, dance aerobic a další formy aerobic stylů.


 

Termín: 25.9.2019, 17:00 - 27.11.2019, 18:00; Areál CSA, Hala B1, Jana Babáka 5, 616 00 Brno


O kurzu

sport-aerobic.jpgObsah: základní technika kroků, vazba do jednoduchých a posléze složitějších symetrických a asymetrických choreografií, zařazení prvků z dance aerobiku, kick box aerobiku, bodyformu, body balance, power stretch a dalších stylů.

Cíl kurzu

Cílem je nácvik správné techniky cvičení při hudbě, pomocí základních kroků spojovaných do jednoduchých, později složitějších choreografií rozvíjet základní pohybové schopnosti, rozvíjet koordinaci pohybů, svalovou vytrvalost, sílu a flexibilitu, rozvoj senzorického vnímání a zachycení choreografie, zvýšení aerobní kapacity krevního oběhu a plic.

Vybavení

S sebou vezměte čistou sportovní obuv do tělocvičny, sportovní oděv, ručník, pití. Ostatní pomůcky jsou k dispozici.

Odborný instruktor

Karolina Jarošová

Kontaktní osoba

Mgr. Marta Drozdková

Termín

22.8. - 18.9.2019, středa 17.00-18.00 hod.

Cena

600,- Kč

Uhraďte dle pokynů, které obdržíte v potrvzovací e-mailové zprávě po ověření a evidenci přihlášky.

Poplatek je nutné uhradit nejpozději týden před zahájením kurzu! Při nepřipsání platby na účet do požadovaného data, bude přihláška stornována. Není možné navštěvovat kurz bez zaplacení. Na první hodině bude instruktor požadovat potvrzení o zaplacení kurzu. Úhrada poplatku není vratná. 

Přihlášení

Od 22.8. - 18.9. vyplněním přihlašovacího formuláře viz níže. Přihláška je závazná.

Ihned po přihlášení Vám na uvedený email přijde potvrzovací zpráva s heslem a později po ověření a evidenci přihlášky informace k platbě a kontaktní údaje. Pro změnu/zrušení přihlášky se přihlašte do portálu ZDE svou e-mailovou adresou a zaslaným heslem. Osobní správu přihlášky lze provádět nejdéle týden od přihlášení. 

STUDENTI PREZENČNÍ FORMY STUDIA NA MENDELU MAJÍ MOŽNOST SE DO TOHOTO SPORTU PRIMÁRNĚ PŘIHLÁSIT PŘES UIS DO SPORTOVNÍ AKTIVITY.


Rekapitulace důležitých informací

AEROBIC MIX
Termín: 25.9.2019, 17:00 - 27.11.2019, 18:00
Areál CSA, Hala B1, Jana Babáka 5, 616 00 Brno
Cena: 600 Kč

Stav kurzu: Vypršel termín pro podání přihlášky

uložit do kalendáře

 

Kurzy Centra sportovních aktivit

Nejste si jisti, zda je AEROBIC MIX to pravé? Prohlédněte si tedy i další školení a kurzy v sekci Kurzy Centra sportovních aktivit

 

Na tuto událost již není možné se přihlásit