Bodyform III

Kurz pro zaměstnance a doktorandy Mendelovy univerzity v Brně a všechny zájemce o sport z řad široké veřejnosti. Velmi oblíbený kurz pro všechny, kteří potřebují zpevnit oslabené svalstvo a formovat postavu. Dynamické posilování se zátěží vlastního těla a s fitness pomůckami, zacílené na břišní, hýžďové a zádové svaly při dynamické hudbě v dynamickém tempu.


 

Termín: 25.9.2019, 18:00 - 27.11.2019, 19:00; Areál CSA, Tělocvična B1, Jana Babáka 5, 616 00 Brno


O kurzu

sport-bodyform.jpgBodyform je posilovací funční trénink celého těla. Obsahuje posilovací a protahovací sekvence bez pomůcek a poté s pomůckami, např. overball, theraband, toning ball, posilovací guma, bosu, fitball, ... Koncepce hodiny je krátké dynamické zahřátí, dále dynamické posilování, statické posilování a závěrečný strečink. Jedná se o cvičení aerobního charakteru s posilovacími sekvencemi při dynamické hudbě s důrazem na správnost provedení pohybu v přiměřeném tempu, s pomůckami i bez nich, při kterém dochází k efektivnímu spalování tuků a formování postavy.

Cíl kurzu

Cílem je rozvoj pohybových schopností a cvičebních dovedností spojených s prací vlastního těla, cvičebními pomůckami a rytmem hudby. Posílení svalů s tendencí k ochabování s využitím techniky core training. Protažení svalů s tendencí ke zkrácení, zejména v závěrečné části lekce. Cílem je také zvýšení aerobní kapacity krevního oběhu a plic.

Vybavení

S sebou pevnou sportovní obuv s čistou podrážkou do tělocvičny, sportovní oděv, ručník, pití. Cvičební pomůcky a podložka je k dispozici.

Odborná instruktorka

Karolina Jarošová

Kontaktní osoba

Mgr. Marta Drozdková

Termín

25.9. - 27.11.2019, středa 18.00-19.00 hodin

Cena

800,- Kč

Uhraďte dle pokynů, které obdržíte v potrvzovací e-mailové zprávě po ověření a evidenci přihlášky.

Poplatek je nutné uhradit nejpozději týden před zahájením kurzu! Při nepřipsání platby na účet do požadovaného data, bude přihláška stornována. Není možné navštěvovat kurz bez zaplacení. Na první hodině bude instruktor požadovat potvrzení o zaplacení kurzu. Úhrada poplatku není vratná. 

Přihlášení

Od 22.8. do 18.9.2019 vyplněním přihlašovacího formuláře viz níže. Přihláška je závazná.

Ihned po přihlášení Vám na uvedený email přijde potvrzovací zpráva s heslem a později po ověření a evidenci přihlášky informace k platbě a kontaktní údaje. Pro změnu/zrušení přihlášky se přihlašte do portálu ZDE svou e-mailovou adresou a zaslaným heslem. Osobní správu přihlášky lze provádět nejdéle týden od přihlášení. 

STUDENTI PREZENČNÍ FORMY STUDIA NA MENDELU MAJÍ MOŽNOST SE DO TOHOTO SPORTU PRIMÁRNĚ PŘIHLÁSIT PŘES UIS DO SPORTOVNÍ AKTIVITY.


Rekapitulace důležitých informací

Bodyform III
Termín: 25.9.2019, 18:00 - 27.11.2019, 19:00
Areál CSA, Tělocvična B1, Jana Babáka 5, 616 00 Brno
Cena: 800 Kč

Stav kurzu: Vypršel termín pro podání přihlášky

uložit do kalendáře

 

Kurzy Centra sportovních aktivit

Nejste si jisti, zda je Bodyform III to pravé? Prohlédněte si tedy i další školení a kurzy v sekci Kurzy Centra sportovních aktivit

 

Na tuto událost již není možné se přihlásit