Párové tance

Kurz pro všechny zájemce o tanec z řad doktorandů a zaměstnanců MENDELU a široké veřejnosti, pro pokročilé i začátečníky.


 

Termín: 26.9.2019, 20:00 - 28.11.2019, 21:00; Areál CSA, Hala B1, Jana Babáka 5, 616 00 Brno


O kurzu

sport-salsa.jpgKurz tvoří výuka klasických tanců a karibských a latinsko-amerických tanců: valc, valšík, jive, salsa cubana, salsa  linea, bachata, zouk, merengue,  tango-

Tančí se ve sportovní obuvi, která je šetrná pro povrchy, nebo možno tančit bosky. Z organizačních důvodů je lepší mít stálého tanečního partnera od začátku kurzu, ale nebojte se přihlásit i sami.

Kurz je zaměřen na nácvik a zdokonalení základních kroků pro jednotlivce, v páru i ve skupině. 

Cíl kurzu

Cílem je rozvoj a zlepšení pohybových schopností a tanečních dovedností, rozvoj koordinačních schopností a rozvoj senzorického vnímání a zvládnutí choreografie, dovednosti vázané na rytmus hudby.

Vybavení

Sportovní obuv a sportovně-taneční oděv, ručník a pití. ZÁKAZ POUŽÍVÁNÍ DÁMSKÉ SPOLEČENSKÉ OBUVI S PODPATKAMA!!!

 

Kontaktní osoba

Mgr. Marta Drozdková

Odborný instruktor

Nicole Bohatová

Termín

26.9. - 28.11. 2019, čtvrtek 20:00-21:00 hodin

Cena

800,- Kč

Uhraďte dle pokynů, které obdržíte v potrvzovací e-mailové zprávě po ověření a evidenci přihlášky.

Poplatek je nutné uhradit nejpozději týden před zahájením kurzu! Při nepřipsání platby na účet do požadovaného data, bude přihláška stornována. Není možné navštěvovat kurz bez zaplacení. Na první hodině bude instruktor požadovat potvrzení o zaplacení kurzu. Úhrada poplatku není vratná. 

Přihlášení

Od 22.8. do 18.9. vyplněním přihlašovacího formuláře viz níže. Přihláška je závazná.

Ihned po přihlášení Vám na uvedený email přijde potvrzovací zpráva s heslem a později po ověření a evidenci přihlášky informace k platbě a kontaktní údaje. Pro změnu/zrušení přihlášky se přihlašte do portálu ZDE svou e-mailovou adresou a zaslaným heslem. Osobní správu přihlášky lze provádět nejdéle týden od přihlášení. 

STUDENTI PREZENČNÍ FORMY STUDIA NA MENDELU MAJÍ MOŽNOST SE DO TOHOTO SPORTU PRIMÁRNĚ PŘIHLÁSIT PŘES UIS DO SPORTOVNÍ AKTIVITY.


Rekapitulace důležitých informací

Párové tance
Termín: 26.9.2019, 20:00 - 28.11.2019, 21:00
Areál CSA, Hala B1, Jana Babáka 5, 616 00 Brno
Cena: 800 Kč

Stav kurzu: Vypršel termín pro podání přihlášky

uložit do kalendáře

 

Kurzy Centra sportovních aktivit

Nejste si jisti, zda je Párové tance to pravé? Prohlédněte si tedy i další školení a kurzy v sekci Kurzy Centra sportovních aktivit

 

Na tuto událost již není možné se přihlásit