Indoor cycling

Kurz určený pro zaměstnance a doktorandy MENDELU i širokou veřejnost. Na stacionárních kolech Tomahawk pod vedením odborných instruktorů si užijete netradiční jízdu, při níž navýšíte aerobní a anaerobní kapacity organismu, posílíte celé tělo a příjemně aktivně si odpočinete.


 

Termín: 26.9.2019, 17:00 - 28.11.2019, 18:00; Centrum sportovních aktivit, spinningový sál, Jana Babáka 5, 616 00 Brno


O kurzu

sport-indoorcycling.jpgIndoor cycling představuje skupinovou jízdu na stacionárním kole TOMAHAWK pod vedením kvalifikovaných lektorů, za doprovodu hudby a podle výukového programu TOMAHAWK I.C.E. Kurz obsahuje seznámení s funkcí stacionárního kola a možnými riziky, nácvik základní techniky jízdy na stacionárním kole a její zlepšování při různém tempu hudby a různé zátěži, posilovací cviky na celé tělo a závěrečný strečink po každé jízdě. 

Cíl kurzu

Cílem je rozvoj a posílení kardiovaskulárního systému, rozvoj schopností navázat pohyb na rytmus hudby, rozvoj vytrvalosti, rychlosti a síly, zlepšení fyzické kondice s respektováním zdravotních aspektů, uvědomění si důležitosti pravidelného cvičení a regenerace, podporovat a vytvářet kladný vztah k pohybovým aktivitám a zdravému životnímu stylu.

Vybavení

S sebou pevnou sportovní obuv (nebo možnost nášlapů "SPD"), sportovní oděv, čelenku nebo potítko, ručník, dostatek pití v lahvi na kolo.

Kontaktní osoba

Mgr. Marta Drozdková

 

Termín

26.9. - 28.11.2019, čtvrtek 17.00-18.00 hodin

Cena

800,- Kč

Uhraďte dle pokynů, které obdržíte v potrvzovací e-mailové zprávě po ověření a evidenci přihlášky.

Poplatek je nutné uhradit nejpozději týden před zahájením kurzu! Při nepřipsání platby na účet do požadovaného data, bude přihláška stornována. Není možné navštěvovat kurz bez zaplacení. Na první hodině bude instruktor požadovat potvrzení o zaplacení kurzu. Úhrada poplatku není vratná. 

Přihlášení

Od 22.8. do 18.9. vyplněním přihlašovacího formuláře viz níže. Přihláška je závazná.

Ihned po přihlášení Vám na uvedený email přijde potvrzovací zpráva s heslem a později po ověření a evidenci přihlášky informace k platbě a kontaktní údaje. Pro změnu/zrušení přihlášky se přihlašte do portálu ZDE svou e-mailovou adresou a zaslaným heslem. Osobní správu přihlášky lze provádět nejdéle týden od přihlášení. 

STUDENTI PREZENČNÍ FORMY STUDIA NA MENDELU MAJÍ MOŽNOST SE DO TOHOTO SPORTU PRIMÁRNĚ PŘIHLÁSIT PŘES UIS DO SPORTOVNÍ AKTIVITY.


Rekapitulace důležitých informací

Indoor cycling
Termín: 26.9.2019, 17:00 - 28.11.2019, 18:00
Centrum sportovních aktivit, spinningový sál, Jana Babáka 5, 616 00 Brno
Cena: 800 Kč

Stav kurzu: Vypršel termín pro podání přihlášky

uložit do kalendáře

 

Kurzy Centra sportovních aktivit

Nejste si jisti, zda je Indoor cycling to pravé? Prohlédněte si tedy i další školení a kurzy v sekci Kurzy Centra sportovních aktivit

 

Na tuto událost již není možné se přihlásit