Knihovna Vás zve na prohlídku

Termín: 28.5.2019, 13:00; Mendelovo muzeum, Mendlovo nám. 1a, Staré Brno

V rámci oslav 100. výročí založení Mendelovy univerzity v Brně pro vás Ústřední knihovna a Informační centrum pořádají prohlídky barokní knihovny, baziliky Nanebevzetí Panny Marie a expozice augustiniánského opatství na Starém Brně, kde působil Gregor Johann Mendel (opat augustiniánského kláštera v letech 1868-1884), který položil základy oboru genetiky, definoval principy dědičnosti a jehož jméno nese naše univerzita.

Termín:  28. 5. 2019, 13 h,

Exkurze vede: Ing. Bc. Jana Kratochvílová a Markéta Vávrová

Místo konání: Mendelovo muzeum, Mendlovo nám. 1a, Brno-Staré Brno.

Sraz nejpozději 10 minut před začátkem prohlídky.

Platba na místě, cena cca 100 Kč.

Termín: 28.5.2019, 13:00
Mendelovo muzeum, Mendlovo nám. 1a, Staré Brno

Stav kurzu: Volná místa

Semináře a workshopy MENDELU

Nejste si jisti, zda je Prohlídka barokní knihovny, baziliky Nanebevzetí Panny Marie a expozice augustiniánského opatství to pravé? Prohlédněte si tedy i další školení a kurzy v sekci Semináře a workshopy MENDELU

Přihlašovací formulář na Prohlídka barokní knihovny, baziliky Nanebevzetí Panny Marie a expozice augustiniánského opatství

Pokud jste se již v minulosti na nějakou událost na kurzy.mendelu.cz registrovali, nevyplňujte formulář znovu a pouze se přihlaste.

Titul Jméno Příjmení Titul za jménem

+420123456789

jmeno@domena.cz

Kontrolní kód

Odebírat novinky z této oblasti vzdělávání.

Po odeslání přihlášky na tuto událost bude její rekapitulace odeslána na váš e-mail.