Práce s daty SHARE v SPSS (III. část)

Praktický seminář Výzkumného centra PEF Mendelovy univerzity v Brně

Termín: 28.11.2017, 11:00, 14:00; Mendelova univerzita v Brně, Zemědělská 5, 613 00 Brno

Praktický seminář

Výzkumné centrum PEF Mendelovy univerzity v Brně organizuje řadu výzkumných a prakticky orientovaných seminářů, jejichž účelem je podpořit a zkvalitnit vědecko-výzkumnou činnost akademických pracovníků, vědecko-výzkumných pracovníků a studentů doktorského studia.

Praktické semináře jsou zaměřeny na podporu vědecko-výzkumné činnosti. V rámci praktických seminářů jsou představena dostupná data a databáze a práce s nimi, dostupný software využitelný pro badatelskou činnost a semináře na podporu publikační aktivity.

Náplň semináře

Pokročilejší analýza dat SHARE v SPSS a diskuse o dotazech z minulých částí kursu.

Jazyk: slovenština

Lektor: Milan Machalec (Acrea s.r.o.)

Místo konání: Mendelova univerzota v Brně, Provozně ekonomická fakulta, Zemědělská 1, 613 00 Brno, budova Q, učebna Q47.

Datum a čas: 28. 11. 2017 od 11,00 do 14,00 hodin

Mgr. Petr Koráb, Ph.D., Ústav financí, +420 545 132 403

Práce s daty SHARE v SPSS (III. část)
Termín: 28.11.2017, 11:00, 14:00
Mendelova univerzita v Brně, Zemědělská 5, 613 00 Brno

Stav kurzu: Volná místa

Kurzy a semináře PEF

Nejste si jisti, zda je Práce s daty SHARE v SPSS (III. část) to pravé? Prohlédněte si tedy i další školení a kurzy v sekci Kurzy a semináře PEF

Přihlašovací formulář na Práce s daty SHARE v SPSS (III. část)

Pokud jste se již v minulosti na nějakou událost na kurzy.mendelu.cz registrovali, nevyplňujte formulář znovu a pouze se přihlaste.

Titul Jméno Příjmení Titul za jménem

+420123456789

jmeno@domena.cz

Kontrolní kód

Odebírat novinky z této oblasti vzdělávání.

Po odeslání přihlášky na tuto událost bude její rekapitulace odeslána na váš e-mail.