PEF – Přípravná brožurka z Matematiky X

Objednejte si přípravnou brožurku z Matematiky, která vám pomůže při přijímacím řízení na bakalářské studium na Provozně ekonomickou fakultu Mendelovy univerzity v Brně.

Objednávka zaslání přípravné brožurky

Zde si můžete objednat přípravnou brožurku z Matematiky, která Vám pomůže při přijímacím řízení na bakalářské studium na Provozně ekonomickou fakultu Mendelovy univerzity v Brně

Co obsahuje

book.pngBrožurka obsahuje cca 480 příkladů, ze kterých jsou vybírány i příklady na přijímací řízení.

Brožurku Vám zašleme obratem po uhrazení její ceny - zásilková služba je celoroční.

Kolik stojí

Cena brožurky činí 60 Kč vč. DPH (vč. poštovného a balného).

Kde ji objednat

Objednat můžete vyplněním formuláře nížeji a postupováním dle zaslaných instrukcí.

Přípravnou brožurku je také možné zakoupit osobně na adrese:

Děkanát PEF MENDELU
Zemědělská 1
613 00 Brno

Jak ji zaplatit

Číslo účtu: 7200300237/0100

Konstantní symbol: 0379
Variabilní symbol: vaše číslo z přihlášky bez znaku B (pouze číselný kód)

Název a sídlo banky: Komerční banka pobočka Brno, Merhautova ul.

Po provedení platby je nutné zaslat potvrzení o zaplacení jednou z následujících variant:
1) oskenovat potvrzení a poslat emailem na adresu pripravnekurzy@pef.mendelu.cz
2) poslat potvrzení poštou na Děkanát PEF
3) přinést potvrzení na studijní oddělení PEF MENDELU osobně

Upozornění:

Výše uvedené ID číslo přihlášky bude sloužit k Vaší identifikaci při platbě brožurky.

Veškerá komunikace bude probíhat prostřednictvím e-mailu, který zadáte při vyplnění přihlášky.
Pokud jste zadali chybný e-mail nebo dojde ke změně Vaší e-mailové adresy, nahlaste prosím nový
e-mail na adresu: pripravnekurzy@pef.mendelu.cz

PEF – Přípravná brožurka z Matematiky X
Objednávka zaslání přípravné brožurky

Stav kurzu: Poslední volná místa

Kurzy a semináře PEF

Nejste si jisti, zda je PEF – Přípravná brožurka z Matematiky X to pravé? Prohlédněte si tedy i další školení a kurzy v sekci Kurzy a semináře PEF

Přihlašovací formulář na PEF – Přípravná brožurka z Matematiky X

Pokud jste se již v minulosti na nějakou událost na kurzy.mendelu.cz registrovali, nevyplňujte formulář znovu a pouze se přihlaste.

Titul Jméno Příjmení Titul za jménem

+420123456789

jmeno@domena.cz

Kontrolní kód

Odebírat novinky z této oblasti vzdělávání.

Po odeslání přihlášky na tuto událost bude její rekapitulace odeslána na váš e-mail.