Přípravný kurz z Anglického jazyka k přijímacímu řízení na PEF

Přijímací zkoušky na bakalářské studijní programy Provozně ekonomické fakulty Mendelovy univerzity v Brně se konají z matematiky a světového jazyka. Pro uchazeče o studium na naší fakultě každoročně organizujeme přípravný kurz z Anglického jazyka, který vám pomůže při přijímacím řízení na bakalářské studium na Provozně ekonomickou fakultu Mendelovy univerzity v Brně.

Termín: 31.3.2017, 14:45, 17:00; PEF MENDELU, Zemědělská 1, 613 00 Brno

Zde se můžete přihlásit do přípravného kurzu z Anglického jazyka, který vám pomůže při přijímacím řízení na bakalářské studium na Provozně ekonomickou fakultu Mendelovy univerzity v Brně.

Údaje ke kurzu:

• Vyučují jazykoví odborníci, kteří také zajišťují přijímací zkoušky na PEF MENDELU,
  • účastníci budou informováni o průběhu přijímacích zkoušek a o požadavcích na znalosti příslušného jazyka,
  • výuka proběhne v pátek 31. března 2017 od 14:45 do 17 hod. v posluchárnách PEF MENDELU.

Termín kurzu:

31. března 2017. Počet hodin: 2.

Svou přihlášku (objednávku) si pečlivě uschovejte.

Cena kurzu:

350 Kč vč- DPH.

Povinná prezence se koná v pátek 31. března 2017 od 14:45 hod. před posluchárnou C01 a C02, Zemědělská 1, Brno. Doklad o zaplacení předložte před započetím soustředění.

Informace k platbě kurzovného:

Cena kurzu je splatná až v období 2. 1. – 31.3. 2017. Neplaťte prosím v roce 2016!!!

Platbu kurzovného proveďte na náš účet s následujícími údaji.

Číslo účtu: 7200310267/0100
Konstantní symbol: 0379
Variabilní symbol:  = vaše číslo z přihlášky do kurzu bez znaku "P", (pouze číselný kód)
Název a sídlo banky: Komerční banka pobočka Brno, Merhautova ul.

Věnujte pozornost zejména číslu účtu a pak také variabilnímu symbolu (jímž je vaše ID číslo z vaší přihlášky). V případě chybných údajů při platbě by vaše platba mohla být chybně zaúčtována, což by mohlo vést k vaší neúčasti na kurzu.

Upozornění:

Uschovejte si prosím e-mail o registraci do kurzu, uvedené číslo přihlášky bude sloužit k Vaší identifikaci při platbě kurzovného. Veškerá komunikace bude probíhat prostřednictvím e-mailu, který jste zadali v tomto formuláři. Pokud jste zadali chybný e-mail nebo dojde ke změně Vaší e-mailové adresy, nahlaste prosím nový e-mail na adresu: pripravnekurzy@pef.mendelu.cz

V případě dalších dotazů se obracejte na email: pripravnekurzy@pef.mendelu.cz

Předem děkujeme a přejeme vám hodně štěstí při absolvování tohoto kurzu a následně i u přijímacích zkoušek na naši fakultu.

Provozně ekonomická fakulta
Mendelova univerzita v Brně

Přípravný kurz z Anglického jazyka k přijímacímu řízení na PEF
Termín: 31.3.2017, 14:45, 17:00